Ateinančiais mokslo metais – gausesnės pirmaklasių gretos

Baigėsi prašymų priėmimas į Druskininkų savivaldybės švietimo įstaigas. Rudenį į Druskininkų mokyklas ir darželius susirinks gausus būrys priešmokyklinukų ir pirmokėlių. Į pirmąsias Druskininkų savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų klases žengs 180 pirmokėlių – 24 pirmokais daugiau negu 2018-2019 mokslo metais. Į priešmokyklinio ugdymo grupes rugsėjo 1-ąją susirinks 178 mokinukai. Iš viso savivaldybėje sukomplektuotos 9 priešmokyklinio ugdymo grupės ir 9 pirmosios klasės.

Gausų mažųjų būrį mokys patyrę pradinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai. Visos mokytojos domisi ugdymo naujienomis, naujoves pritaiko ugdymo procese, stengiasi ugdyti vaikus per praktiką, yra mylimos savo mokinių, siekia burti darnius klasių kolektyvus. Druskininkų „Saulės“ pagrindinėje mokykloje pirmokėlius mokys Dalia Kavaliauskienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Vida Amanavičienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, Alina Bikulč, pradinio ugdymo mokytoja. Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje planuojama, kad pirmokėlius mokys Žydrūnė Baležentienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, Diana Gudavičienė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, Vilija Valungevičiūtė, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, Gitana Zdanavičienė, pradinio ugdymo mokytoja. Druskininkų Viečiūnų progimnazijoje pirmokėlius mokys pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Loreta Petokaitienė ir Leipalingio progimnazijoje – Jolanta Miliuvienė, turinti mokytojos kategoriją.

Pastebima, kad kiekvienais metais į Druskininkų savivaldybės mokyklas mokinukai atvyksta mokytis ir iš aplinkinių rajonų – Varėnos, Lazdijų ir kitų, o taip ir iš didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno, Marijampolės. Nemažai prašymų mokytis mūsų mokyklose pateikė ir sugrįžę iš užsienio mokinių tėvai.

Maloniai primename, kad pagal naujausius kompanijos „Reitingai.lt“ paskelbtus rezultatus, Druskininkams skirta pirmoji vieta šalyje pagal mokymo aplinką ir kokybę. Šis rezultatas parodo, kad geriausią išsimokslinimą mokiniai gali gauti ne tik Vilniaus, Kauno ar kito šalies didmiesčio mokyklose ir gimnazijose, bet nuostabiame pietų Lietuvos kurorte – Druskininkuose. Tai yra bendras mūsų mokytojų, mokinių, tėvų ir Druskininkų savivaldybės vadovų rimto ir atsakingo darbo rezultatas.

Druskininkų  savivaldybės informacija