Tikslesnei diagnostikai – aukšta gydytojo kompetencija, naujausia įranga ir paciento atsakomybė

Druskininkų ligoninėje akušerių-ginekologų ir echoskopuotojų komanda pradėjo naudoti naujos kartos echoskopą, leidžiantį nustatyti pirmuosius ir mažiausius pokyčius vidaus organų sistemoje.

Ilgametę patirtį turintys gydytojai akušeriai-ginekologai teigia, kad šiuolaikinė diagnostika ginekologijoje neįsivaizduojama be ultragarsinio tyrimo, padedančio įvertinti vidinius lytinius organus. Jo metu galima nustatyti daugelį ginekologinių ligų: gimdos miomas, polipus, kiaušidžių cistas, endometriozės požymius ir kitas. Echoskopinis tyrimas turi didelę reikšmę, sprendžiant apie tolesnio tyrimo būtinybę bei gydymo skyrimą pacientei, įvertinus visus tyrimų rezultatus, simptomus ir rizikos veiksnius.

Kad ginekologinės ligos būtų diagnozuotos laiku, akušeriai-ginekologai pataria kiekvienai moteriai bent kartą per metus pasitikrinti profilaktiškai.

Druskininkų ligoninėje dirbantys gydytojai akušeriai-ginekologai turi ilgametę patirtį, jie konsultuoja, atlieka echoskopijos tyrimus, diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas, atlieka dienos chirurgijos ginekologines operacijas.

Naujoji universali ultragarso sistema turi puikias ultragarso diagnostines sistemos savybes, reikalingas aukščiausio lygio pacientų priežiūrai. Echoskopo modulinė architektūra ir unikalios išplėtimo galimybės leidžia sistemą pritaikyti daugeliui klinikinių diagnostikos sričių. Echoskopo įsigijimą finansavo Druskininkų savivaldybė iš Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšų.

„Nepamirškime, kad aukštą gydymo kokybę užtikrina ne tik gydytojo kompetencija, naujos įrangos funkcionalumas, bet ir paciento atsakomybė bei savirūpa. Nemokama akušerių-ginekologų konsultacija ligoninėje atliekama, turint gydytojo siuntimą, kuriame būtinai turi būti nurodyta, kad pacientė siunčiama ginekologo konsultacijai ir echoskopiniam ištyrimui“, – informavo Druskininkų ligoninės direktorė Evelina Raulušaitienė.

Druskininkų ligoninėje akušerių-ginekologų ir echoskopuotojų komanda pradėjo naudoti naujos kartos echoskopą, leidžiantį nustatyti pirmuosius ir mažiausius pokyčius vidaus organų sistemoje/Druskininkų ligoninės archyvo ir Roberto Kisieliaus nuotraukos

Druskininkų ligoninės

informacija