Jaukioje krautuvėlėje – visas tekstilės pasaulis

Artėja didžiosios metų šventės, todėl jau dabar ne vienas sukame galvas, kuo nudžiuginti savo artimus ir mylimus žmones. O štai M. K. Čiurlionio g. 84-ojo namo pirmajame aukšte veikiančios tekstilės krautuvėlės šeimininkė Onutė Melničenkienė įsitikinusi, kad puikiausia dovana Jūsų mylimiausiems gali būti ir kokybiškas rankšluostis.

Įgijusi pramoninių prekių žinovės kvalifikaciją, O. Melničenkienė dirbo ne tik šioje srityje, bet ir restoranų versle. Kaip pati sako, iš pramoninių prekių prekybos pasukti į maisto ruošos sritį buvo kardinalus pokytis, didelė avantiūra – tai buvo įdomu ir atnešė daug naujų potyrių. „Kadangi dirbau ne pas vieną darbdavį, po kurio laiko suvokiau, kad noriu dirbti sau. Sukūrėme nedidelį šeimos verslą. Norėjome padaryti tai, ko mieste dar nėra. Ilgai mintyse sukosi idėja apie kokybiškų, aukštos kokybės rankšluosčių, patalynių pasiūlą druskininkiečiams ir kurorto svečiams. Užtrukome, kol „ruošėme namų darbus“: įveikėme tūkstančius kilometrų, ieškodami gamintojų, tiekėjų, rinkdamiesi medžiagas ir gaminius, juos testuodami. Iškart sutarėme, kad nepardavinėsime to, ko patys nenaudotume. Kai kurias prekes teko tiesiog išmesti dėl prastos kokybės“, – verslo pradžią prisiminė O. Melničenkienė.

O dabar ji dirba šeimos krautuvėlėje, rūpinasi elektroninės parduotuvės užsakymais, atsakinėja į klientų užklausas krautuvėlės „Facebook“ puslapyje ir, drauge su sūnaus žmona Diana, rūpinasi asortimento plėtra. „Nors pradėjome nuo rankšluosčių (jų turime visokių: vonios, paplūdimio, kelioninių, sportui, viešbučiams, vaikams), asotimento įvairovė nuolat auga. Turime ir vonios chalatų, nėštumo pagalvių, kūdikio miego lizdelių, pledų, komplektų vežimėliui, patalynės užvalkalų mažiesiems. Šiuo metu laukiame ir pirmosios satino patalynės užvalkalų siuntos. Neseniai pradėjome teikti ir gaminių, kuriuos klientai išsirinko, supakavimo dovanoms paslaugą. Taip pat džiaugiamės, sulaukę ir verslininkų dėmesio. Įmonės simbolika papuošti rankšluosčiai, supakuoti į dovanų dėžutes, – solidi kalėdinė dovana ir verslo partneriams, ir darbuotojams“, – pasakojo krautuvėlės šeimininkė.

Užsukusiuosius į parduotuvę ji mielai pakonsultuoja, pataria, kaip išsirinkti vienokį ar kitokį gaminį. „Dėkoju visiems už komplimentų gausą – jų sulaukėme, kai mūsų parduotuvė vos spėjo atverti duris. Smagu, kad sulaukėme druskininkiečių dėmesio, jie džiaugiasi parduotuvės gaminių pasiūla, jų grožiu ir praktiškumu. Daugelis prasitaria, kad, užsukę pas mus, jau žino, ką geriausia būtų padovanoti per didžiąsias metų šventes anūkėliams, krikšto vaikams, proanūkiams, seneliams ar tėveliams. Mums smagu, kad druskininkiečiai žino, ko nori. Ir visa širdimi džiaugiuosi, kai pasirenka mus. Mes padarysime viską, kad pas mus išrinkti gaminiai sužavėtų ir sukeltų pačias geriausias emocijas“, – mintimis dalijasi krautuvėlės šeimininkė Onutė.

Krautuvėlėje Jūs laukiami antradieniais ir penktadieniais nuo 11 iki 18 val., šeštadieniais –  nuo 11 iki 15. val.

Krautuvėlės šeimininkė O. Melničenkienė prisimena, kad iš pradžių klientams buvo pasiūlyta rankšluosčių, o dabar asortimento įvairovė nuolat auga – čia rasite vonios chalatų, nėštumo pagalvių, kūdikio miego lizdelių, pledų, komplektų vežimėliui, patalynės užvalkalų mažiesiems, laukiama ir pirmosios satino patalynės užvalkalų siuntos/Roberto Kisieliaus nuotraukos

Mus rasite: M. K. Čiurlionio 84, Druskininkai, tel. 8 612 49713, interneto parduotuvė www.softy.lt, el. p. info@softy.lt, „Facebook“ puslapis „Softy rankšluosčiai“