„Šypsenos akademijoje“ – plačiausios ortodontinio gydymo galimybės Druskininkuose

Ortodontiniam gydymui vykti į kitą miestą – nepatogu

Druskininkai – Lietuvos kurortinis miestas, populiarus savo gydomaisias mineraliniais vandenimis ir plačiu sveikatinimo paslaugų pasiūlos spektru. Tačiau, kalbant apie sveikatinimo paslaugas, pastebima opi problema – daugelis druskininkiečių dėl netinkamos dantų padėties ar sąkandžio korekcinio, kitaip tariant, ortodontinio gydymo vyksta į kitus miestus – Alytų, Kauną, Vilnių.

Kalbant apie sveikatinimo paslaugas, stebima opi problema – daugelis druskininkiečių ortodontiniam gydymui vyksta į kitus miestus – Alytų, Kauną, Vilnių.

Gydytoja ortodontė N. Dolomanova / Asmeninio archyvo nuotrauka

„Šypsenos akademijoje“ – ortodontinio gydymo galimybė Druskininkuose

Statika rodo, kad net 70 proc. Lietuvos gyventojų yra reikalingas ortodontinis gydymas, tad nepatogumą, kai gydymui reikia vykti į kitą miestą, patiria pakankamai didelis procentas miestiečių. Atsižvelgdama į šią nemenką problemą, „Šypsenos akademija“ jau nuo sausio mėnesio Druskininkuose įrengtame filiale yra papildžiusi savo komandą gydytoja ortodonte, taip suteikdama gyventojams galimybę ortodontinį gydymą atlikti šalia namų.

„Šypsenos akademija“ jau nuo sausio mėnesio Druskininkuose įrengtame filiale yra papildžiusi savo komandą gydytoja ortodonte, taip suteikdama gyventojams galimybę ortodontinį gydymą atlikti šalia namų.

„Šypsenos akademijoje“ – itin plačios ortodontinio gydymo galimybės

Druskininkuose įsikūręs „Šypsenos akademijos“ padalinys ypatingas ne tik tuo, kad suteikia pacientams galimybę visą ortodontinį gydymą atlikti savame mieste, bet ir tuo, kad siūlo itin plačias ortodontinio gydymo galimybes – ir fiksuotais, ir išimamais aparatais, pritaikytais įvairaus amžiaus vaikams bei suaugusiems pacientams, nepriklausomai nuo atvejo sudėtingumo.

Druskininkuose įsikūręs „Šypsenos akademijos“ padalinys siūlo itin plačias ortodontinio gydymo galimybes – ir fiksuotais, ir išimamais aparatais, pritaikytais įvairaus amžiaus vaikams bei suaugusiems pacientams, nepriklausomai nuo atvejo sudėtingumo.

Kokiais būdais atliekamas ortodontinis gydymas?

Ortodontinis gydymas gali būti atliekamas įvairiais fiksuotais ir išimamais aparatais, kuriuos sudaro funkciniai aparatai, tokie kaip „Herbsto“, „Twin Block“, „Forsus“, taip pat plėtikliais, plokštelėmis, įvairių rūšių breketų sistemomis, dantų tiesinimo kapomis ir daugeliu kitų savaip išsiskiriančių ir skirtingą funkciją atliekančių aparatų. „Šypsenos akademijoje“, įvertinus paciento sąkandį bei dantų išsidėstymą, yra sudaromas individualus gydymo planas ir, pagal poreikį, taikomas gydymas tinkamiausiu aparatu arba parenkama kelių aparatų kombinacija, geriausiam rezultatui užtikrinti.

„Šypsenos akademijoje“, įvertinus paciento sąkandį bei dantų išsidėstymą, yra sudaromas individualus gydymo planas ir, pagal poreikį, taikomas gydymas tinkamiausiu aparatu.

Druskininkuose – visos galimybės įvairaus sudėtingumo ortodontiniam gydymui

Druskininkuose dirbanti gydytoja ortodontė Nina Dolomanova – 15 metų patirtį turinti specialistė, savo praktikoje susidūrusi su įvairaus sudėtingumo vaikų bei suaugusiųjų ortodontinio gydymo atvejais. Atsižvelgiant į tai ir į faktą, jog gydymas šiame mieste įsikūrusiame padalinyje galimas įvairiais ortodontiniais aparatais, drąsiai galima teigti, jog „Šypsenos akademija“ druskininkiečiams suteikia
galimybę ne tik atlikti ortodontinį gydymą, neišvykstant iš miesto, bet ir sudaro sąlygas patį ortodontinį gydymą atlikti, esant įvairaus sudėtingumo atvejams. Druskininkuose – tai vienintelė odontologijos klinika, siūlanti plačiausias ortodontinio gydymo galimybes.

„Šypsenos akademija“ druskininkiečiams suteikia galimybę ne tik atlikti ortodontinį gydymą, neišvykstant iš miesto, bet ir sudaro sąlygas patį ortodontinį gydymą atlikti ir esant įvairaus sudėtingumo atvejams.

Gydytojos ortodontės Ninos Dolomanovos atliktas dantų tiesinimo atvejis

„Šypsenos akademija“ – tinkamiausia vieta, kai reikalingas ortodontinis gydymas

Jei numanote, kad Jums ar Jūsų vaikui gali būti reikalingas ortodontinis gydymas, nes pastebite netaisyklingai išdygusius dantis, nepatogumą kramtant, ar kitus požymius, įspėjančius apie gydymo poreikį, kviečiame atvykti gydytojo ortodonto konsultacijai „Šypsenos akademijoje“. Kad Jūsų situacija būtų tiksliai įvertinta, prieš konsultaciją būtini ortodontiniai tyrimai. Į atliekamą tyrimų paketą įeina tokie tyrimai, kaip kompiuterinė tomografija arba panoraminė rentgenograma, cefalograma, skaitmeninis dantų būklės tyrimas bei veido ir burnos nuotraukos pagal ortodontinį protokolą.

Taiko net 65 proc. nuolaidą!

Norėdama paskatinti pacientus rūpintis savo sveikata, „Šypsenos akademija“ šiuo metu pilnam ortodontinių tyrimų paketui su nuotoline konsultacija taiko net 65 proc. nuolaidą! Taip pat klinikoje suteikiama galimybė pasinaudoti daline teritorinių ligonių kasų kompensacija, su kuria kontaktinė gydytojo ortodonto konsultacija kainuos 22 Eur mažiau. Kviečiame registruotis konsultacijai, nes atidėliotos sveikatos problemos ateityje gali kainuoti dar daugiau finansų ar pareikalauti sudėtingesnio gydymo.

Registruotis galite, apsilankę www.sypsenosakademija.lt arba paskambinę telefonu
+370 658 50 252. „Šypsenos akademija“ Druskininkuose yra įsikūrusi adresu K. Dineikos g. 1, „SPA Vilnius Druskininkai“.

Norėdama paskatinti pacientus rūpintis savo sveikata, „Šypsenos akademija“ šiuo metu pilnam ortodontinių tyrimų paketui su nuotoline konsultacija taiko net 65 proc. nuolaidą!