„Šypsenos akademijoje“ – efektyvus dantų balinimas pagal kiekvieno individualią situaciją ir lūkesčius

Sveika ir natūraliai balta šypsena yra visų mūsų siekiamybė. Todėl nenuostabu, kad dantų balinimas yra viena iš dažniausiai pacientų pasirenkamų procedūrų. „Šypsenos akademijos“ specialistai patikina, kad kiekvienas pacientas gali turėti išsvajotą baltą šypseną.

Prieš renkantis dantų balinimo būdą, vertėtų susipažinti su galimais dantų balinimo metodais, o efektyviausią ir tinkamiausią asmeniškai Jums visada padės išsirinkti specialistas, įvertinęs Jūsų individualią situaciją bei lūkesčius.

„Šypsenos akademijos“ specialistai patikina, kad kiekvienas pacientas gali turėti išsvajotą baltą šypseną/Asmeninio archyvo nuotrauka

Dantų balinimas lazeriu – greitas ir efektyvus būdas džiaugtis balta šypsena

Balinimas lazeriu – inovatyviausias dantų balinimo metodas. Tai – procedūra, atliekama odontologijos klinikoje, pasitelkiant pažangią technologiją – lazerį. Tai ne tik greitas ir paprastas, bet ir dantų emaliui nekenkiantis balinimo būdas, padedantis ilgiau išlaikyti rezultatą. Didžiausia staigmena – balinant dantis lazeriu, galima tikėtis net iki 7 tonų šviesesnio dantų atspalvio pagal dantų rakto paletę. Bendra procedūros trukmė yra vos 30-45 minutės, o balta šypsena galėsite džiaugtis iš karto po procedūros. Procedūros metu ant dantenų yra uždedama speciali apsauga, todėl balinimo metu išvengiama bet kokių nemalonių pojūčių.

Dantų balinimas lazeriu yra nesudėtinga procedūra, todėl jai nereikia jokio ypatingo pasiruošimo. Tačiau svarbu pabrėžti, kad, siekiant dar efektyvesnio rezultato, prieš dantų balinimą lazeriu rekomenduojama profesionali burnos higienos procedūra. Atlikus dantų balinimo lazeriu procedūrą, būtina tinkama dantų priežiūra namuose, apie kurią po balinimo procedūros išsamiai papasakos specialistas. Tinkama burnos higiena padės išlaikyti šviesesnių dantų rezultatą dar ilgiau.

Balinimo kapos – saugus ir veiksmingas metodas dantų balinimui namuose

Pacientai dažnai klausia specialistų, ar įmanoma saugiai balinti dantis namuose? Kokią priemonę reikėtų naudoti, norint išvengti dantų ir dantenų jautrumo, o norimą efektą išgauti palaipsniui? Dantų balinimas kapomis – idealus sprendimas, siekiant tai atlikti savarankiškai namuose ir išvengiant dantų balinimo procedūroms būdingo dantų jautrumo. Pacientui pagal jo dantų formą pagaminamos individualios kapos, į kurias dedama speciali balinamoji medžiaga. Kapas, užsidėjus ant dantų, reikia laikyti specialisto nurodytą laiką, priklausomai nuo to, kiek tamsūs yra dantys ir kokį dantų balinimo efektą norima pasiekti. Siekiant efektyvesnio rezultato, prieš dantų balinimą kapomis taip pat rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higienos procedūrą.

Dantų balinimas kapomis gali būti naudojamas ir namuose po dantų balinimo lazeriu procedūros dantų baltumui palaikyti. Po dantų balinimo lazeriu specialistas nuskenuos Jūsų dantis 3D skeneriu, skaitmeninėje laboratorijoje bus suformuojamas užsakymas Jūsų asmeninėms dantų balinimo kapoms gaminti.

Endodontiškai gydytų dantų balinimas

Nusivilti, kad endodontiškai gydyti dantys patamsėjo, tikrai neverta. Jei dantų spalva pakito po dantų šaknų kanalų gydymo, galimas yra endodontinis pavienių dantų balinimas. Tai procedūra, kurios metu pašviesinami endodontiškai gydyti dantys, kurie gali būti patamsėję, įgavę pilką atspalvį. Pirmiausia gydytojas endodontologas turi įvertinti danties šaknų kanalo užpildo kokybę. Endodontinė danties ertmė vėliau yra pripildoma specialaus gelio, kuris dantį veikia iš vidaus. Balinamoji medžiaga laikoma specialisto nurodytą laiką. Po nurodyto laiko, įvertinus situaciją, siekiant dar didesnio baltumo efekto, procedūra gali būti kartojama.

Išsirinkti tinkamiausią ir efektyviausią dantų balinimo būdą padės specialistas

Pasirinkti Jums labiausiai tinkamą dantų balinimo būdą visada padės burnos higienos specialistas. Įvertinęs dantų būklę ir nustatęs esamą dantų atspalvį, specialistas įvertins, kuris dantų balinimo būdas būtų efektyviausias ir naudingiausias Jūsų individualiai situacijai. Dantų spalva gali priklausyti nuo daugybės veiksnių: anksčiau vartotų vaistų, genetinio paveldėjimo, asmeninių higienos įpročių, dažančio maisto ir gėrimų vartojimo, rūkymo ir kitų priežasčių. Kiekvienas dantų balinimo būdas gali sukelti individualų efektą, todėl geriausias sprendimas, prieš renkantis balinimo būdą, – pasikonsultuoti su burnos higienos specialistu. Taip Jums bus išrinktas ne tik efektyviausias sprendimas tobulai baltai šypsenai, bet ir suteikta konsultacija apie dantų priežiūrą namuose, kad balta šypsena galėtumėte džiaugtis kuo ilgiau.

Patamsėjus dantims, pacientai dažnai susiduria su psichologinėmis problemomis, mažiau šypsosi, vengia bendravimo. Sveika ir graži šypsena – mūsų vizitinė kortelė. Jeigu svajojate apie baltą šypseną, bet vis dar baiminatės ar dvejojate, ženkite pirmąjį žingsnį ir užsiregistruokite konsultacijai pas burnos higienos specialistą. Įvertinus Jūsų dantų būklę ir esamą atspalvį, bus rastas pats efektyviausias dantų balinimo sprendimas. Svajonių šypseną gali turėti visi!

Dabar puiki proga žengti pirmąjį žingsnį, nes dantų balinimas lazeriu visą rugsėjį „Šypsenos akademijoje“ net 50 proc. pigiau! Laukiame Jūsų adresu K. Dineikos g. 1, SPA Vilnius Druskininkai. Registruotis galite telefonu +370 643 52 525 arba internetu www.sypsenosakademija.lt