Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filiale mokiniams įteikti diplomai

Birželio 12-ąją Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filiale (PMC) surengtoje profesinio mokymo diplomų įteikimo ceremonijoje diplomai įteikti 36-iems profesinio mokymo mokiniams. Juos pasveikino mokyklos atstovai, profesijos mokytojai, mokyklos bendruomenė.

Diplomų įteikimo proga sveikinimo žodžiai ir palinkėjimai skambėjo masažuotojų, slaugytojų padėjėjų profesinių mokymo programų absolventams. Daug gražių padėkos žodžių išsakė patys absolventai, jie džiaugėsi praktine patirtimi, kurią įgijo besimokydami mokymo centre bei sudarytomis sąlygomis dalyvauti įvairiuose renginiuose, konkursuose ir čempionatuose. Su pagyrimu baigė 13 mokinių. Tai įrodymas, kad visą mokymosi laikotarpį mokiniai mokėsi labai gerai bei jų įgytos kompetencijos buvo įvertintos aukštais balais. Džiugu, kad absolventai ne tik mokėsi profesijos dalykų, bet ir pasižymėjo įvairioje kultūrinėje, praktinėje veikloje, buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Šiais mokslo metais masažo specialybės mokiniai Vytautas Vaikšnoras ir Gitana Pangonienė, lydimi profesijos mokytojų Linutės Radvilavičienės ir Tado Stonkaus, dalyvavo Respublikiniame profesinio meistriškumo konkurse „Masažuotojas 2019“ Zarasuose ir užėmė II-ąją ir III-ąją vietas.

Tarptautiniame inovatyviame masažo čempionate nuotoliniu būdu puikiai pasirodė masažo specialybės pirmo kurso mokinė Eglė Amšiejienė. Lietuvos masažuotojų komanda užėmė I-ąją vietą. Labai didžiuojamės savo mokiniais ir dėkojame mokytojams, padėjusiems tai pasiekti.

Šiais metais masažuotojų profesinę mokymo programą baigė jau V-oji laida. Kiekvienais metais PMC skiria dėmesio masažuotojų programos kokybės tobulinimui. Šiai mokslo metais masažuotojai jau buvo rengiami pagal naują modulinę profesinio mokymo programą. Rugsėjo mėnesį pagal jau parengtą investicinį projektą bus atnaujinti masažo kabinetai, juose esanti įranga ir taip sudarytos dar geresnes sąlygos tapti profesionaliu masažuotoju.

Slaugytojų padėjėjų programos absolventai – pirmieji mokiniai, baigę pagal naujausią modulinę mokymo programą. Šiais mokslo metais pilnai įrengta slaugytojų klasė, mokinius ruošia didelę patirtį sveikatos priežiūros srityje turinčios mokytojos: Angelė Matulaitienė, Zita Mockevičienė ir Linutė Radvilavičienė.

Nuo 2020 m. rugsėjo mokiniams bus sudarytos sąlygos mokytis pameistrystės būdu. Pameistrystės projekto partneriais sutiko būti 6 savivaldybės įmonės. Projekto idėja: mokinys visas teorines žinias įgyja mokymo įstaigoje, o praktines – realioje darbo vietoje. Be to, jam yra mokamas atlyginimas.

Visiems absolventams PMC Druskininkų filialo bendruomenė linki visokeriopos sėkmės!

PMC bendruomenė atsisveikina su absolventais ir kviečia prisijungti naujus mokinius. Prašymai mokytis pateikiami internetu www.profesinis.lamabpo.lt.

Jeigu Jums kyla klausimų, pildant prašymą LAMA BPO sistemoje, kviečiame atvykti į PMC, (Vilniaus al. 30, Druskininkai). Priėmimo klausimais konsultuojama kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 16 valandos.

Kviečiame drąsiai skambinti ir užduoti rūpimus klausimus tel. +370 679 70770

Slaugytojų grupės absolventai /Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ nuotrauka

Respublikinio profesinio meistriškumo konkurso „Masažuotojas 2019“ II-osios ir III-osios vietos nugalėtojai/Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ nuotrauka

Masažuotojų grupės absolventai/Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ nuotrauka

Pirmakursės masažuotojos, atsiskaitę teoriją, žengia į praktikos pasaulį/Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ nuotrauka

Mokytis pirmosios pagalbos kartais gali būti linksma/Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ nuotrauka

Karantino metu pirmakursė Eglė tarptautiniame inovatyviame masažo čempionate dalyvavo nuotoliniu būdu/Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ nuotrauka

Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialo informacija