Parodoje „Beauty Expo 2024“ – 2-osios vietos apdovanojimas druskininkietei

Vasario pabaigoje Kaune surengtoje parodoje „Beauty Expo 2024“, suburusioje profesionalus, meistrus, grožio prekių, įrankių, produktų ir paslaugų tiekėjus iš Lietuvos ir užsienio, sėkmė lydėjo grožio specialistę iš Druskininkų Liliją Andriuškaitę. Pedikiūro rungtyje ji iškovojo garbingą 2-ąją vietą.

L. Andriuškaitė (dešinėje) su savo mokytoja, kauniete, pasaulio čempione A. Martyniukiene / Asmeninio archyvo nuotrauka

Parodoje buvo galima susipažinti su grožio rinkos naujienomis, artėjančio sezono grožio tendencijomis, visame pasaulyje mėgstamais prekių ženklais. Naudingų patarimų čia rado ne tik grožio meistrai ir profesionalai, bet ir visi, besidomintieji aktualiausiomis grožio naujienomis

Renginyje savo jėgas išmėginusi grožio srities specialistė druskininkietė L. Andriuškaitė sakė, kad jai teko pademonstruoti savo gebėjimus manikiūro-pedikiūro rungtyje. „Tai buvo pirmas mano toks bandymas, ir jis neblogai pavyko. Labai tuo džiaugiuosi. Pedikiūro rungtyje užėmiau antrąją vietą“, – įspūdžiais dalijosi Lilija.

Paklausta, kas yra svarbiausia, atliekant gerą pedikiūro procedūrą, moteris sakė, kad svarbiausia – tikėti tuo, ką darai, mylėti savo darbą ir padaryti jį kokybiškai. Lilija vežėsi savo modelį – druskininkietę Janą Vangucht.

Paklausta, į ką dėmesį akcentuoja komisija, vertinanti meistro darbą, Lilija sakė, kad dėmesys skiriamas procedūros švarai, nagų formos taisyklingumui, higieniniam odelių sutvarkymui, nagų poliravimui. „Mano mokytoja – kaunietė, pasaulio čempionė Aida Martyniukienė. Pasirengti konkursui prireikė trijų mėnesių. Su savo modeliu Jana važinėjome į Kauną ir ruošėmės“, – pasakojo Lijana, manikiūro-pedikiūro srityje dirbanti jau 14 metų. Profesijos pagrindus Lilija įgijo tuomečiame Žirmūnų mokymo centro Druskininkų filiale. Neįkainuojamos darbo patirties sėmėsi „Eglės sanatorijoje“, vėliau – viešbučio „Flores“ SPA centre.

Moteris ketina įkurti nuosavą verslą, todėl dalyvavimas prestižiniame grožio renginyje jai suteikė vertingos patirties.

Kalbėdama apie šiemetes manikiūro-pedikiūro tendencijas, Lijana sako, kad klasikinės spalvos – visada madingos: „Visada gražu, kai dera lūpdažių ir nagų spalvos, bet dabar nėra tokių griežtų reikalavimų. Viskas derinama ne tik prie aprangos, bet ir žmogaus odos, plaukų. Pasirinkti atspalviai, jų derinimas yra labai svarbūs, į juos buvo kreipiamas dėmesys ir čempionate. Dabar, atėjus pavasariui, rekomenduoju ryškias spalvas, kurios pakelia nuotaiką. Nereikia bijoti ryškių, gražių spalvų – jos tikrai puošia moteris. Be to, spalvos tikrai priverčia nusišypsoti, pakelia nuotaiką. O kai moteris yra laiminga, graži, ji ir aplinkinius žavi ir daro laimingus.“

„Mano Druskininkai“ informacija