Nuotolinės konsultacijos – inovatyvaus ortodontinio gydymo dalis

Kreivi ar netaisyklingai išdygę dantys ir sąkandžio problemos yra vienos iš dažniausių priežasčių, slopinančių pasitikėjimą savimi. Dažnu atveju žmonės ima gėdytis savo šypsenos ir vengti plačiai šypsotis. Būtent ortodontinis gydymas gali padėti pacientams ištiesinti dantis, pagerinti šypsenos estetiką bei atlikti sąkandžio korekciją.

Skaidrios dantų tiesinimo kapos / Asmeninio archyvo nuotrauka

Dantų tiesinimo kapos – individualiai Jūsų dantims

Dantų tiesinimo lyderiai Lietuvoje „Šypsenos akademija“ dantis siūlo tiesinti „AirNivol“ kapomis, leidžiančiomis ne tik pasiekti geriausių rezultatų, bet ir jaustis komfortiškai viso gydymo metu. Ortodontinės kapos „AirNivol“ pacientui yra gaminamos individualiai iš specialų medžiagų, taikant pažangias technologijas. Medžiaga, iš kurios gaminamos kapos, turi būti minkšta ir tampri. Ji užtikrina dantų padėties korekciją tiksliai ta kryptimi, kuri numatyta gydymo plane.

Dantų tiesinimas kapomis remiasi tais pačiais gydymo principais, kaip ir tiesinimas breketais, tačiau yra esminių skirtumų. Kapos gaminamos kiekvienam žmogui individualiai pagal jo skaitmeninius modelius. Kapų parametrai ir dantų judesiai yra suplanuojami individualiai.

Tyrimai ir gydymo planavimas – vienos svarbiausių ortodontinio gydymo dalių

Ortodontinio gydymo metu vyksta danties šaknies judėjimas, todėl, siekiant įvertinti kaulo ir dantų šaknų būklę, sąnario padėtį bei sąkandį, prieš gydytojo ortodonto konsultaciją pacientui atliekami labai tikslūs tyrimai: cefalograma, kompiuterinė tomografija, skaitmeninis dantų būklės tyrimas ir priklausomai nuo to, ar pacientas renkasi kontaktinę ar nuotolinę konsultaciją, gali būti reikalingas ketvirtas tyrimas – nuotraukos pagal protokolą.

Tiksliai įvertinus paciento klinikinę būklę, gydytojai ortodontai ima nuodugniai planuoti paciento gydymo planą. Tik jį patvirtinus, pradedama kapų gamyba ir dantų gydymas jomis.

Būtent gydymo planavimas yra sudėtingiausias, atsakingiausias, brangiausias ir daugiausia laiko bei kompetencijų reikalaujantis etapas. Gydytojai ortodontai turi įvertinti ne tik dantų būklę ir

anatomiją, aplinkinius minkštuosius bei kietuosius audinius, bet ir šypsenos bei veido estetiką. Pasitelkdami biofizikos ir biomechanikos žinias, gydytojai ortodontai planuoja, kaip ir kokias mikro jėgas jie taikys gydymo plano įgyvendinimui. Mikronų tikslumu apskaičiuoja, kur kuris dantis atsidurs, užbaigus gydymą. Dėl šios priežasties itin svarbu užtikrinti profesionalų gydymo planavimą, jo eigos sudarymą ir sekimą.

Druskininkų „Šypsenos akademijos“ klinikos gydymo priežiūros specialistė B. Kazakevičiūtė / Asmeninio archyvo nuotrauka

„Šypsenos akademijos“ tikslas – suteikti prieinamą ortodontinį gydymą

Inovatyvūs ir itin tikslūs tyrimai padeda prieš gydymą dantų tiesinimo kapomis pacientams atlikti ir kontaktinę, ir nuotolinę konsultaciją. Vienintelis ir esminis skirtumas, kad kontaktinės konsultacijos metu pacientas turi galimybę gyvai susipažinti su jo gydymą koordinuojančiu gydytoju ortodontu, tačiau, jei pacientas tokio poreikio neturi, jis gali rinktis konsultaciją nuotoliniu būdu.

Norint patekti pas gydytoją ortodontą, dažnai tenka laukti ilgose eilėse. Tam, kad pacientai to išvengtų, ir ortodontinis gydymas būtų kuo prieinamesnis, „Šypsenos akademijoje“ dirbantys gydytojai ortodontai bendradarbiauja su apmokytais ir sertifikuotais gydymo priežiūros specialistais. Druskininkų „Šypsenos akademijos“ klinikos gydymo priežiūros specialistė Birutė Kazakevičiūtė koordinuoja pacientus ir užtikrina, kad gydytojos ortodontės Ninos Dolomanovos sudarytas dantų tiesinimo kapomis planas vyktų sklandžiai. Dėl šio specialisčių bendradarbiavimo „Šypsenos akademija“ gali kurti platesnes galimybes periferijos gyventojams bei suteikti didesnį ortodontinio gydymo prieinamumą.

Ekonomiškiausias pasirinkimas – nuotolinės konsultacijos

Pacientams, kurie nori pradėti gydymą šiuolaikiškiausiu ortodontinio gydymo metodu – dantų tiesinimo kapomis, ir pasirinkti nuotolinę konsultaciją, „Šypsenos akademija“ siūlo ekonomiškiausią variantą – ortodontinių tyrimų paketą, kurį sudaro keturi tyrimai ir jų gydytojo ortodonto įvertinimas. Šiuo metu ortodontinių tyrimų paketui yra taikoma net 65 proc. nuolaida, tad jis kainuos vos 122 Eur vietoje 344 Eur. Tuo tarpu pacientams, kurie nori kontaktinės konsultacijos, „Šypsenos akademija“ siūlo MINI ortodontinių tyrimų paketą, kurį sudaro trys tyrimai ir gydytojo ortodonto konsultaciją už 69 Eur. „Šypsenos akademija“ taiko 30 proc. nuolaidą MINI ortodontinių tyrimų paketui – jis kainuos vos 138 Eur. vietoje 197 Eur. Šis pasirinkimas yra brangesnis, kadangi pacientui yra paskiriamas vizitas klinikoje ir laikas su gydytoju ortodontu.

„Šypsenos akademija“ siūlo neatidėlioti ortodontinio gydymo ir turi Jums ypatingą pasiūlymą – iki rugsėjo 1 d. dantų tiesinimo kapoms „AirNivol“ bus taikoma net iki 25 proc. nuolaida!

Užsakymo Nr. MDR-414-01