Lauros Juškienės odontologijos klinikoje – daugiau profesionalių specialistų ir greitesnė pagalba pacientui

Sėkmingai veikiančios Lauros Juškienės odontologijos klinikos pacientams siūloma vis daugiau dantų priežiūros paslaugų, o čia dirbantys kvalifikuoti specialistai pacientams gali suteikti greitesnę dantų gydytojų pagalbą.

Paslaugas klinikoje teikia iš Kauno atvykstantis gydytojas odontologas, burnos chirurgas Žygimantas Petronis, dviejuose naujuose kabinetuose dirba iš Kauno atvykstanti gydytoja Rūta Lelytė ir į Druskininkus gyventi atsikrausčiusi Agnė Ramanauskienė.

L. Juškienė: „Smagu, kad vis daugiau žmonių sužino, kad Druskininkuose atsirado dar viena vieta, į kurią galima kreiptis dėl kompensuojamo dantų protezavimo“

Klinikos vadovė Laura džiaugiasi, kad čia lankosi vis daugiau įvairaus amžiaus druskininkiečių, vertina naujus gydytojus ir renkasi tapti jų pacientais.

L. Juškienė akcentavo, kad jos klinikoje vis populiaresnės tampa dantų protezavimo paslaugos, kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo, taip pat priminė apie kitas klinikoje siūlomas paslaugas.

– Minėjote, kad sulaukiate vis daugiau pacientų, kurie naudojasi dantų protezavimo paslaugomis.

– Smagu, kad vis daugiau žmonių sužino, kad Druskininkuose atsirado dar viena vieta, į kurią galima kreiptis dėl kompensuojamo dantų protezavimo. Džiaugiamės, kad į mūsų kliniką kreipiasi vis daugiau senjorų, kuriems šios paslaugos nereikia ilgai laukti.

Anksčiau savo eilės dantų protezavimui tekdavo ilgai laukti. Kartais kompensacijos sulaukdavo tik po 3-4 metų ir tik tada galėdavo ja naudotis. O dabar žmogus, norintis gauti dantų protezavimo paslaugas, kompensuojamas iš PSDF biudžeto, turi kreiptis į pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, prie kurios yra prisirašęs, gydytoją odontologą. Jis įtraukia pacientus į gyventojų, laukiančių dantų protezavimo paslaugų, sąrašą, ir kompensacija jie gali naudotis iš karto. Tada tereikia susirasti tokias paslaugas teikiančią kliniką, pasinaudoti dantų protezavimo paslauga ir vėl džiaugtis gražia šypsena. Žinoma, kviečiu į savo kliniką.

Man atrodo, kad pensinio amžiaus žmonėms valstybės finansuojamos 620 Eur sumos tikrai pakanka, tarkime, išimamiems protezams.

R. Lelytė

Mūsų klinikoje dirbantis gydytojas Žygimantas atlieka dantų implantacijos (kaulo priauginimas, ir minkštųjų audinių plastika, protezavimas ant implantų) paslaugas, bet ir šalina protinius dantis – ir išdygusius, ir neišdygusius. Jis atvyksta dukart per mėnesį ir priima iš anksto telefonu užsiregistravusius pacientus. Man labai smagu matyti pacientus, kurie išeina po jo atliktų tikrai nelabai malonių procedūrų, ledu prisidengę veidus, bet vis tiek šypsosi ir dėkoja gydytojui Žygimantui. Jis – jaunas, pilnas entuziazmo, meilės darbui, bet jau turi nemažai profesinės patirties. Džiugu matyti, su kokiu užsidegimu jis kelia savo kompetencijas, kiek daug stažuojasi užsienyje. Esame dėkingi, kad savo itin užimtoje darbotvarkėje (jis atlieka operacijas ir Kauno klinikose), jis suranda laiko ir Druskininkų krašto pacientams. Taigi žmones, kuriems reikia dantų šalinimo ar kitų odontologo-chirurgo paslaugų, raginame kreiptis į mūsų kliniką ir pas jį registruotis.

– Ar sunku į Druskininkus pasikviesti specifinių odontologijos sričių specialistų?

– Iš tiesų, labai sunku rasti ortodontų, periodontų, endodontų. Nors mūsų mieste tikrai yra puikiai įrengtų kabinetų, kuriuose jie galėtų dirbti, bet, pavyzdžiui, gydytojo endodonto, gydančio dantų kanalus, Druskininkuose vis dar nėra. Gal greitu metu atsiras?

Gydytojas odontologas, burnos chirurgas Ž. Petronis

Specifinių odontologijos sričių specialistų paslaugų poreikis vis didėja, norėtųsi, kad ir tokių paslaugų prieinamumas mažuose miestuose būtų didesnis.

– Ar, Jūsų manymu, druskininkiečiai pakankamai rūpinasi savo dantimis?

– Pastebėjau, kad druskininkiečiai vis labiau rūpinasi savo dantimis. Žinoma, pasitaiko atvejų, kai pacientas ateina su labai apleista burna, ir nežinai, nuo ko pradėti dantų tvarkymą. Kartais tokiais atvejais reikia ir specialistų konsultacijos, kad rastum geriausią sprendimą, ką daryti… Dažniausiai tokie žmonės ateina vėlai, nes labai bijo dantų gydytojo, dažniausiai turi neigiamos patirties po pirmųjų vizitų pas odontologus. Turbūt visada prisimena savo išgyventą patirtį ir vengia vizito net ir pas kitą odontologą. Bet problemas vis tiek tenka spręsti… Todėl geriau būtų neuždelsti vizito.

– Pastaruoju metu daug dėmesio skiriama ir dantų higienai.

– Mūsų klinikoje dirba puiki dantų higienos specialistė Aistė Varnelienė. Ji – tikrai kompetentinga šios srities specialistė, kurią pacientai vertina dėl kruopščiai, bet kartu ir švelniai atliekamų procedūrų. Aistė, atlikdama dantų higienos procedūrą, kartu profilaktiškai patikrina dantis.

Dantų higienos specialistė A. Varnelienė

Gera žinia mūsų klinikos pacientams! Iki pat vasaros pradžios dantų balinimo procedūroms Aistė taiko net 40 proc. nuolaidą – 140 Eur kainuojančią procedūrą dabar galima išmėginti vos už 80 Eur. Taigi tie, kas ruošiasi svarbiai asmeninei šventei, fotosesijai ar tiesiog nori pasitikti vasarą, mėgaudamiesi baltesne šypsena, tai dabar gali padaryti už patrauklią kainą.

Atkreipiu dėmesį, kad Aistė šią procedūrą atlieka labai atsakingai, rūpestingai ir individualiai parenka balinimo metodą. Visuomet įvertinamas ne tik paciento noras, bet ir jo dantų būklė. Jeigu priekiniuose dantyse daug plombų, dantys protezuoti arba pažeisti karieso, jautrūs, balinimo procedūros patariama atsisakyti.

– Jūsų klinikoje šiuo metu dirba keletas savo srities profesionalų. Ar ilgai pacientams tenka laukti vizito pas odontologus?

– Žinoma, tenka palaukti, bet tik ne taip ilgai. Labai džiaugiuosi, kad pas mus dirba Rūta Lelytė, kuri yra bendrosios praktikos odontologė, bet jau pagarsėjo kaip puiki vaikų dantukų gydytoja ir puikiai su jais sutaria.

Pastebėjau, kad pas mane sumažėjo vaikų srautas, nes mažieji tiesiog įsimylėjo Rūtą ir eina pas ją. Kita gydytoja Agnė Ramanauskienė dirba su pacientais, kuriuos reikia paruošti protezavimui. Ji pagydo dantis, juos plombuoja ir pacientui sutrumpina patekimo pas protezavimo specialistą laiką.

Gydytoja A. Ramanauskienė

Darbo pasiskirstymas labai paspartina procesą. Dėl to laimingesni tampa mūsų pacientai, kurie daug greičiau sulaukia reikiamo gydymo.

Man smagu, kad mūsų pacientai vertina mūsų aplinką, bendravimą, kiekvienam pacientui skiriamą laiką.

Lauros Juškienės odontologijos kliniką rasite Neravų g. 2A, Druskininkuose

Tel. registracijai ir pasiteirauti 8 636 20000

Darbo dienomis klinikoje esate laukiami nuo 9 iki 18
valandos

Užsakymo Nr. MDR-353-02