Kineziterapeutai įtikina žmogų judesio, mankštos gydymo galia

Pamatyti kineziterapiją 360 laipsnių kampu! Tokią galimybę turi šį prasmingą darbą „Eglės sanatorijoje“ dirbantys kineziterapeutai. Kaip specialistui, medicinos atstovui, ypatingai svarbi galimybė augti ir tobulėti, turint visą reikiamą įrangą, žinias ir, svarbiausia, – pacientus, kuriems labiausiai jų reikia. Tuo džiaugiasi ir 10 metų sanatorijoje dirbanti kineziterapeutė Ieva Laukevičienė.

Kineziterapeutė I. Laukevičienė jau 10 metų dirba „Eglės sanatorijoje“ / „Eglės sanatorijos“ archyvo nuotrauka

– Ieva, sanatorijoje dirbi beveik nuo jos atidarymo Birštono kurorte – eina 10-ieji darbo čia metai. Kokia Tavo atėjimo į „Eglės sanatoriją“ istorija?

– Aš pati esu birštonietė, čia prabėgo mano vaikystė, jaunystė, gyveno mano mylimi seneliai, gyvena mama. Kiekvienas medis ir takas man yra pažįstami. Kurortas plečiasi, infrastruktūra patraukli jaunoms šeimoms, gyventi čia yra gera, o man dar ir labai sentimentalu grįžti dirbti į gimtinę.

Studijavau Kauno medicinos universitete. Grįžti į Birštoną tikrai neplanavau, svajojau apie sostinę ar net gyvenimą kitoje šalyje, bet viskas susidėliojo būtent taip, kad grįžau čia. Ir tuo labai džiaugiuosi.

„Eglės sanatorija“ mane patraukė tuo, kad tai buvo pats naujausias sveikatingumo centras, tad gyvenimo aprašymą išsiunčiau būtent čia. Esu ta darbuotoja, kuri dirba praktiškai nuo pat sanatorijos atidarymo Birštone. Per šį laikotarpį iššūkių netrūko, bet viską įmanoma įveikti, kai žinai savo tikslą.

– O koks Tavo tikslas? Ar pasiekei jį? Papasakok apie savo darbą.

– Ar pasiekiau tikslą? Manau, kad vis dar siekiu jo. Labai mėgstu dirbti. Galėčiau dirbti praktiškai visą parą (juokiasi). Net po darbo dienos norisi domėtis tuo, ką veikiu. Tad vienas iš tikslų yra būti savo srities profesionale. To ir siekiu.

Sanatorijoje dirbu kineziterapeute, gydau judesiu. Pati labai tikiu sportu ir jo nauda. Tad tuo patikėjau ir rinkdamasi kineziterapeutės specialybę. Dozuotas ir taisyklingai atliekamas judesys gali padėti ne tik atsigauti po tam tikros ligos, traumos, operacijos, bet padeda viso to išvengti arba atitolinti.

– Kokia darbo dalis Tau teikia didžiausią džiaugsmą?

– Dažnai prisimenu Vytauto Kernagio žodžius, kad „nesvarbu, koks žmogus pas mane ateis, svarbu, koks išeis“. Gana dažnai pasitaiko, kad pas mane besilankantys klientai netiki mankštos galia, o aš jiems padedu ja patikėti ir atrasti kineziterapijos naudą ne tik kūnui, bet ir sielai. Tad maloniausia darbo dalis yra ta, kad žmogus po bendrų mūsų pastangų, įdėto laiko ir nuoširdaus darbo išeina sveikesnis ir laimingesnis.

– Dažnai jaunas žmogus yra linkęs keisti darbo vietą, o štai Tu čia beveik 10 metų. Kas kursto norą čia pasilikti?

– Mane žavi sanatorijos inovatyvumas ir nuolatinis augimas, neužsisėdėjimas vietoje, teigiami pokyčiai. Tai vieta, kurioje gali semtis žinių, tobulėti, dirbti su modernia įranga ir naujausiais aparatais, ko kitos vietos ne visada gali pasiūlyti. Tad smalsiam specialistui čia puiki vieta auginti savo kompetencijas.

Neslėpsiu, kartą buvo kilusi mintis pakeisti darbo vietą, kai gavau kitą darbo pasiūlymą. Bet, gerai pagalvojusi, vis tik atsisakiau. Esu prieraišus žmogus, o „Eglės sanatorijoje“ man dirbti gera, sava, malonu.

– Ką mėgsti veikti po darbo, iš ko semiesi jėgų ir motyvacijos?

– Motyvacijos darbui semtis man nereikia, nes dirbu tai, kas patinka. Iš prigimties esu optimistė, visuomet, net ir blogiausioje situacijoje, gebu rasti teigiamų dalykų. Pastebiu, kad tai padeda motyvuoti ir kitus. Laisvalaikiu mėgstu sportuoti, piešti, skaityti knygas ir rūpintis savo šeima.

Maloniausia darbo dalis yra ta, kad žmogus po bendrų su kineziterapeutu pastangų, įdėto laiko ir nuoširdaus darbo išeina sveikesnis ir laimingesnis / „Eglės sanatorijos“ archyvo nuotrauka

BAIGĖTE KINEZITERAPIJOS STUDIJAS IR SVARSTOTE, KUR GERIAUSIA PRITAIKYTI SAVO ŽINIAS IR AUGINTI KOMPETENCIJAS? SUSISIEKITE SU MUMIS!

Darbo pobūdis

Individuali ir grupinė kineziterapija salėje ir baseine

Fizioterapijos paslaugų atlikimas

Medicininės reabilitacijos paslaugų teikimas, medicininės dokumentacijos pildymas

Klientų konsultavimas, individualaus kineziterapijos plano sudarymas

Reikalavimai darbuotojui

Kineziterapeuto licenzija, spaudas (kineziterapeutų padėjėjais priimame ir bestudijuočius kineziterapiją)

Kineziterapeuto darbo patirtis būtų privalumas, tačiau jos neturinčius apmokiname

Kitų kalbų (vokiečių, anglų, rusų) žinojimas būtų privalumas

Mokėjimas dirbti su Redcord įranga būtų privalumas

Puikūs klientų aptarnavimo, bendravimo įgūdžiai, emocijų kontrolė

Nedingstanti nuo veido šypsena ir noras padėti žmonėms

Mes Jums siūlome:

Kelionės į/iš darbo kompensavimą

Nuolaidas įmonės produkcijai / paslaugoms

Reguliarius mokymus

Karjeros galimybes

Darbuotojams pritaikytą patrauklią pietų kainą

Apgyvendinimo galimybę, atvykus iš kito miesto

Atlyginimas

1090-1480 Eur / mėn., neatskaičius mokesčių

„Eglės sanatorijoje“ dirbančio kineziterapeuto atlyginimas 2023 m. III ketv. siekė iki 2100 Eur prieš mokesčius. Mokama kintama atlygio dalis priklausanti nuo darbo rezultatų.

Susisiekite su mumis: karjera@sanatroija.lt,
+370 616 96940

Dėl praktikos kreiptis: praktika@sanatorija.lt

Užsakymo Nr. MDR-435-02