Kalėdų dvasią susikūrė ir ligoninėje

Stračiūnuose gyvenanti buvusi lietuvių kalbos ir literatūros bei tikybos mokytoja Marijona Eidukevičienė dabar gydosi Druskininkų ligoninės reabilitacijos skyriuje. Čia ji sutiko ir didžiąsias metų šventes. Praėjusių metų spalį 90-ąjį jubiliejų atšventusi senolė, ko gero, ne vieną nustebino, prieš Kalėdas šventiškomis dekoracijomis papuošusi savo palatą ir suteikusi džiaugsmo ne tik sau, bet ir ligoninės personalui. Ji džiaugiasi iš skyriaus vedėjos Laimos Stankevičienės sulaukusi kalėdaičių, o ligoninės administracijai dėkoja už suteiktą galimybę Kalėdas sutikti pačios papuoštoje aplinkoje.

90-metė M. Eidukevičienė prieš Kalėdas šventiškomis dekoracijomis papuošė savo palatą ir suteikė džiaugsmo ne tik sau, bet ir ligoninės personalui/Roberto Kisieliaus nuotraukos

„Mūsų šeimoje buvo įprasta per Kalėdas papuošti namus, mama visada puošdavo eglutę. Tradiciją tęsiu ir aš. Kai dirbau, su vaikučiais puošdavome ir klases, visada puošiau namus. Ir dabar, kur besutikčiau Kalėdų šventę, ten ir pasipuošiu savo aplinką. Panaudoju iš namų atsivežtas puošmenas“, – pasakojo M. Eidukevičienė

Nors ji juda, naudodamasi specialiu vežimėliu, tai jai nesitrukdė palatos langus ir spinteles papuošti dekoracijomis, o ant palangės įsirengti prakartėlę. „Nenoriu apsamanoti ir nežinau, su kuo nuobodulį valgo“, ¬ juokavo močiutė, sakydama, kad visuomet yra užimta ir, nepaisant garbaus amžiaus, turi veiklos.

„Įstaigoje turime ilgametes kalėdinės nuotaikos kūrimo tradicijas. Labai džiaugiamės, kai prie jų prisijungia ir tokie aktyvūs pacientai. Net neabejoju, kad tai padeda ne tik greičiau pasveikti, bet ir nudžiuginti personalą bei artimuosius“, – sakė ligoninės direktorė Evelina Raulušaitienė.

„Mano Druskininkai“ informacija