Greita ir profesionali susirgimų diagnostika

Sveikatos tyrimai yra pagrindinė Affidea klinikos veiklos sritis, kurioje užtikrinamas aukščiausio lygio profesionalumas ir patikimumas. Atlikus tyrimus sužinosite tikslius rezultatus, tuomet galėsite būti tikri dėl savo sveikatos. Nelaukite ir laiku kreipkitės pas specialistus. Skaitydami toliau sužinosite, kaip tą padaryti.

Profesionalūs tyrimai

Įvairūs sveikatos tyrimai yra svarbūs todėl, kad padeda diagnozuoti susirgimus dar pačiose jų užuomazgose, o tai leidžia užkirsti kelią susirgimams, pasveikti greičiau ir lengviau. Medicininiai tyrimai pravers ne tik sergant, bet ir įvairiais kitais atvejais, kuomet reikalinga specialistų pagalba ir ieškote būdų, kaip pasirūpinti savo sveikata, kad ši būtų tik dar geresnė. Juk pasitrikrinti verta visada, net jei ir nesergate.

Jeigu jaučiate kokio nors neįprasto skausmo požymius ar įtariate, kad prasideda kokia nors liga – kreipkitės į klinikos specialistus nedelsdami. Atidėlioti tyrimų nevalia, nes delsimas gali tik dar labiau pakenkti. Atlikus tyrimus galėsite jaustis ramiai ir būti tikri dėl savo sveikatos būklės. Nustačius susirgimus būsite nukreipti pas reikiamos srities specialistą, kur sulauksite pagalbos.

Affidea klinikoje atliekami:

  • instrumentiniai tyrimai;
  • laboratoriniai tyrimai;
  • nėščiųjų tyrimai;
  • PostCOVID tyrimų programos;
  • teikiamos gydytojų konsultacijos;
  • teikiamos įvairios kitos paslaugos.

Affidea klinikoje pacientai priimami greitai ir be eilių. Jeigu pasitaikė koks nors skubus atvejis – užsirašykite pas specialistą. Platus tyrimų paslaugų spektras teikimas ir sportininkams pagal jų poreikius.

Skirtingų sričių gydytojų konsultacijos

Klinikoje dirba daugybė skirtingų sričių specialistų, taikoma inovatyvi diagnostinė įranga. Tai leidžia nustatyti susirgimus greitai ir preciziškai, ištirti organizmą iki smulkiausių detalių. Konsultuoja skirtingų sričių gydytojai, pas kuriuos sužinosite visą reikiamą informaciją apie savo individualią sveikatos būklę ir kokie galėtų būti gydymo sprendimai. Kiekvienu atveju, jus aptarnaus patyręs savo srities profesionalas.

Pasirūpinti savo sveikata visai nesudėtinga – reikia tik užsiregistruoti, atlikti tyrimus, o tada laikytis gydytojo pateiktų nurodymų ir skirti papildomo dėmesio savo sveikatai. Su Affidea klinikos specialistų pagalba galėsite įgyti dar geresnę sveikatą be jokių kliūčių ar sunkumų.