Duris atvėrė vienintelis Lietuvoje miego SPA – „Amberton Green SPA Druskininkai“

Praėjusį penktadienį Druskininkuose atidarytas pirmasis 5 žvaigždučių sveikatingumo centras, vienintelis Šiaurės Europoje miego SPA „Amberton Green SPA Druskininkai“. Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo ir išskirtinį objektą kartu su „Amberton Green SPA Druskininkai“ savininku Dainiumi Davidoniu iškilmingai atidarė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas. Atidaryme dalyvavo pirmo ryškumo Lietuvos žvaigždės, nuomonės formuotojai, kūrybininkai, verslo atstovai. Susirinkusieji žavėjosi miego SPA istoriją pristatančiu interaktyviu vaizdo įrašu „Wonderland Entertainment”, kuriam buvo sutelktos įspūdingos kūrybinės pajėgos – pasiruošimui skirta 340 valandų, filmavimas užtruko 100 valandų, panaudota 20 lazerių sistemų bei sukurtas specialus garso takelis.

Simbolinę atidarymo juostelę perkirpo ir išskirtinį objektą kartu su „Amberton Green SPA Druskininkai“ savininku D. Davidoniu iškilmingai atidarė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas/„Amberton Green SPA Druskininkai“ archyvo nuotrauka

Atidarymo renginyje svečiams pristatyta „Amberton Green SPA Druskininkai“ supanti elegantiškai prabangi aplinka, 79 modernūs svečių kambariai, SPA centras, teikiantis aukščiausias SPA ir sveikatingumo procedūras, baseino ir pirčių kompleksas su terasa, vaikų vidaus ir lauko erdvės, jaukus restoranas „Surr“ bei konferencijų salė.

„Amberton Green SPA Druskininkai“ direktorė A. Krivenokienė

„Gimiau ir augau Druskininkuose, čia – mano širdis ir siela.    Džiaugiuosi, kad su komanda galime pristatyti išskirtinį ir modernų viešbutį būtent mūsų kurorte. Kai SPA susijungia su sveikatinimo procedūromis, o viską vainikuoja inovatyvios technologijos, klientas atsipalaiduoja ir visapusiškai pailsi. Didžiuojamės, kad darome SPA revoliuciją, kiekvienam mūsų klientui atrasime geriausius sprendimus sutrikusiai miego, nerimo, nuovargio būsenai keisti, perdegimo ar streso būsenai įveikti, įkvėpti gyvenimo džiaugsmo“, – sakė „Amberton Green SPA Druskininkai“ direktorė Ana Krivenokienė.

Ji papasakojo, kad „Amberton Green SPA Druskininkai“ savo svečiams pasiūlys analogų neturinčias miego SPA išmaniąsias lovas. Prie kūno padėties prisitaikančios ergonominės lovos su bekontakte miego sekos technologija užtikrina visapusišką svečio poilsio kokybės rodiklių stebėseną nakties metu. Esant būtinybei, skiriamos sveikatingumo specialistų konsultacijos.

Druskininkai kurorto svečius galės nustebinti ir pirmuoju 5 žvaigždučių sveikatingumo centru, vieninteliu Šiaurės Europoje miego SPA „Amberton Green SPA Druskininkai“/„Amberton Green SPA Druskininkai“ archyvo ir Roberto Kisieliaus nuotrauka

Viešbutyje įrengta unikali apšvietimo technologija – estetiškuose viešbučio kambariuose lydės natūralių kvapų, garsų ir bioritmus palaikančių šviesos technologijų simfonija, kurių intensyvumas ryte pažadins, o po pietų – nuramins.

Čia kurorto gydymo tradicijos sujungiamos su inovatyviomis sveikatinimo technologijomis.

Bus taikoma išretinto deguonies HYPOXICO™ aktyvi, pasyvi terapija – svečiai galės patirti ir įvertinti išretinto oro terapijos teikiamus privalumus sveikatai.

Ši naujausia metodika jau aktyviai naudojama šiuolaikinėje medicinos praktikoje, gydant ir užkertant kelią daugeliui širdies, kraujagyslių, kvėpavimo, endokrininės ir imuninės sistemos ligų, didinant kūno fizinę ištvermę ir adaptacinius gebėjimus.

„Pristatome ir somnariumą – gilaus atsipalaidavimo ir miego terapijos oazę, fizioterapijos ir vandens terapijos procedūras. Siūlome stiprinti kūną, raminti mintis ir naudojantis išmaniaisiais treniruokliais, programėlėmis, sekti savo fizinį aktyvumą, ištvermę ir kitas organizmo būsenas“, – sakė „Amberton Green SPA Druskininkai“ direktorė.

A. Krivenokienė džiaugiasi, kad visa jos šeima yra tiesiog įsiliejusi į SPA pasaulį: „Stebėjausi, kai dukrelė Deimantė, dar būdama dvejų metų, su didžiausiu entuziazmu išbandė vaikų masažus, jais domėjosi ir iki šiol  vertina paslaugų kokybę. Kaip ir sūnus Oskaras, visada turintis tvirtą nuomonę ir savų pastebėjimų. Jie – tikriausi SPA entuziastai, mano palaikymo komanda! Taip pat, kaip ir centro darbuotojai, su kuriais esame vieninga komanda.“

Pasak naujojo centro vadovės, šiandienis gyvenimo tempas, dideli darbų krūviai, stresas, nuovargis ir nemiga lydi dažną žmogų, todėl visiems tikra atgaiva kūnui ir sielai turėtų tapti 5 žvaigždučių sveikatingumo centras „Amberton Green SPA Druskininkai“, kviečiantis į ramybės, harmonijos ir poilsio pasaulį.

Pats svarbiausias veiksnys „Amberton Green SPA Druskininkai“ kolektyvui – puiki kliento savijauta.

„Kiekvienam svečiui skirsime personalizuotą dėmesį, o visos viešnagės metu rūpinsimės jo privatumu bei geriausiais įspūdžiais. Netolimuose planuose – oro baliono paslaugos „Amberton air“ pristatymas, žmonių grupės bus kviečiamos patirti dar daugiau nepamirštamų įspūdžių vakarieniaujant danguje“, – planais dalijosi „Amberton Green SPA Druskininkai“ direktorė.

Parengė Simona Dailydaitė