Druskininkuose – masažo specialybės mokinių Turnyras

Penktadienį VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filiale pirmą kartą surengtas masažo specialybės mokinių iš Druskininkų ir Vilniaus turnyras. Turnyro tikslas – mokinių įgytų žinių ir įgūdžių demonstravimas, gerosios patirties sklaida, aktyvesnis tarpusavio bendravimas. Turnyrui teisėjavo masažo profesionalai iš Vilniaus ir Druskininkų.

Po 7 mokinius iš Druskininkų ir Vilniaus turnyro metu komisijai demonstravo savo teorines žinias, atliko klasikinį masažą bei pristatė laisvąją programą. Visi dalyvavusieji pasirodė puikiai ir sulaukė daug teigiamų atsilepimų, paskatinimo žodžių iš komisijos narių.

Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filiale masažo specialybės mokiniai ruošiami nuo 2014 m. Mokymai trunka 2 metus, mokinius ruošia geriausi kurorto šios srities specialistai. Kiekvienais metais mokslus baigia apie 27 asmenis, įsidarbina net 96 procentai.

 

Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centro Druskininkų filialas siūlo įgyti ir kitas aktualiais miestui specialybes: asmenys, turintys vidurinį išsilavinimą gali įgyti virėjo (trukmė 2 metai), padavėjo ir barmeno (trukmė 1,5 metų) ir kompiuterinio projektavimo operatoriaus (trukmė 1,5 metų) specialybes. Asmenims, turintiems pagrindinį išsilavinimą, siūloma mokytis pagal 2 metų virėjo specialybės programą. Neturintiems kvalifikacijos mokslas yra nemokamas.

Druskininkų filiale yra puiki mokymo bazė, dirba labai gerai savo sritį išmanantys profesijos mokytojai, siūloma įdomi užklasinė veikla.

Visus, norinčius mokytis, kviečiame nuo birželio 1 d. teikti prašymus svetainėje: www.lamabpo.lt arba ateiti į mokymo centrą, esantį Vilniaus al. 30, ir užpildyti prašymus, padedant mokymo specialistams.

Užsakymo Mr.: MDR-157-001