Druskininkų ligoninės medikė sėkmingai pasirodė nacionaliniame projekte

Druskininkų ligoninės medikai nuolat kelia savo kvalifikaciją ir dalyvauja nacionaliniuose projektuose. Balandžio viduryje baigėsi „Health Tech Accelerator“ projektas, kuriame dalyvavo ir Druskininkų ligoninės intensyvios terapijos slaugytoja Ramunė Ruckienė. Kartu su savo komanda ji pateko į projekto finalą.

R. Ruckienė (antra iš dešinės) su savo komanda sėkmingai pasirodė „Health Tech Accelerator“ projekte. Asmeninio archyvo nuotrauka

„Kovo mėnesį prasidėjo sveikatos priežiūros specialistų inovacijų kūrimo programa. Tai buvo renginys, kai kiekvieną ketvirtadienį medikai susitikdavo nuotoliniu būdu — mokėsi bei dirbo komandose.  Kiekviena komanda kūrė tam tikras programėles pagal savo pasiūlytą idėją. Patekau į komandą, kuri kūrė vaikų alergijos maistui programėlę dirbtinio intelekto pagalba“, – pasakojo R.Ruckienė.

Projekte dalyvavo 30 komandų, sudarytų iš įvairių miestų ir rajonų medikų,  po aštuonis žmones kiekvienoje, iš viso apie 300 sveikatos priežiūros specialistų. Balandžio 15 dieną penkiolika komandų buvo išrinktos dalyvauti finale, kur pristatė savo programėles. Tarp finalininkų buvo ir dešimtoji komanda, kurioje dirbo R.Ruckienė.

Šio projekto dėka sveikatos priežiūros specialistai gaus SAM patvirtintus pažymėjimus, kurie tiks licenzijos tęsimui.

R.Ruckienė šiame projekte dalyvauja jau antrus metus ir džiaugiasi galimybe susipažinti su inovacijomis sveikatos priežiūros srityje.