Atvykstant į gyventojų priėmimą Druskininkų savivaldybės administracijoje ir seniūnijose, būtina dėvėti kaukę!

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) nuo rugpjūčio 1 dienos atnaujino darbo organizavimo sąlygas valstybės ir savivaldybių institucijose, įstaigose bei jų valdomose įmonėse. Nuo šiol priimant lankytojus ir teikiant jiems paslaugas kaukių dėvėjimas yra privalomas.

Nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – veido kaukes, respiratorius arba kitas priemones – turi dėvėti ir įstaigų darbuotojai, ir jų klientai (vaikams iki 6 metų šis reikalavimas negalioja).

Kad būtų užtikrintas Druskininkų savivaldybės administracijos ir seniūnijų darbuotojų ir klientų saugumas, į konsultaciją dėl jiems aktualių klausimų gyventojai prašomi užsiregistruoti iš anksto:

Druskininkų savivaldybės administracijos tel. (8 313) 51 517; Viečiūnų seniūnijos – (8 313) 47 917; Leipalingio seniūnijos – (8 313) 43 360.

Gyventojai į konsultacijas turi atvykti nustatytu laiku, iškilus skubiems klausimams, pirmiausia paskambinti atsakingiems specialistams Savivaldybės interneto tinklalapyje www.druskininkusavivaldybe.lt nurodytais telefonų numeriais.

Atvykus ne konsultacijoms skirtu metu, gali tekti palaukti. Nustatytomis valandomis atvykę gyventojai bus aptarnaujami greičiau ir operatyviau.

Visų į konsultaciją atvykstančių gyventojų prašome laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų: būtinai dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, prieš konsultaciją dezinfekuoti rankas.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, pvz., karščiuojantys, sloguojantys, kosintys, kurių pasunkėjęs kvėpavimas ar panašūs simptomai, aptarnaujami nebus.

Priimant lankytojus ir teikiant jiems paslaugas, kaukių dėvėjimas yra privalomas/Asociatyvi nuotrauka