Aktuali informacija VšĮ Druskininkų PSPC Pacientams

Pasibaigus karantinui, VšĮ Druskininkų pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) nuolat didina planinių paslaugų skaičių ir apimtis. Teikiama vis daugiau ne tik šeimos (vaikų ligų) gydytojų, bet ir gydytojų specialistų tiesioginio kontakto konsultacijų, atnaujintos Psichikos dienos stacionaro paslaugos.

„Akivaizdu, kad negalime dirbti taip, kaip dirbome iki karantino. Ilgą laiką greičiausiai turėsime gyventi kitaip, nei buvome įpratę ilgus metus, todėl nuotolinės konsultacijos telefonu, ko gero, išliks mūsų prioritetu. Mieli pacientai, labai atsiprašome, kad poliklinika iškart negali priimti visų sergančiųjų, – kalbėjo PSPC direktorė Eglė Matienė.

– Prašome nepamiršti, kad vis dar labai svarbu užtikrinti pacientų ir darbuotojų saugumą. Juk į polikliniką einame ne šiaip sau, o tuomet, kai kitokia pagalba būtų neefektyvi, ir be jos negalima išsiversti.“

Pateikiame aktualią informaciją apie patekimo į polikliniką (M. K. Čiurlionio g. 82, Druskininkai) tvarką :

REGISTRACIJA

Registracija nuotolinei konsultacijai ar tiesioginio kontakto konsultacijai vykdoma tik telefonu.

Pacientų išankstinė registracija vykdoma tik  nuotolinei konsultacijai. Pacientas skambina į registratūrą ir registruojasi nuotolinei šeimos gydytojo/slaugytojo konsultacijai.

Nuotolinė konsultacija, kuriai užsiregistravote, vykdoma iš anksto numatytu laiku: jei pacientui nepavyksta prisiskambinti nustatytu laiku (neturėtume vėluoti daugiau, nei 10 min.), Jums artimiausiu metu perskambins šeimos gydytojas arba apylinkės slaugytojas.

Registruodamiesi, būtinai nurodykite pagrindines priežastis, dėl ko reikalinga konsultacija (atlikti ar įvertinti tyrimus, skiepytis, pablogėjo sveikata, baigėsi vaistai ar panašiai).

Nuotolinę konsultaciją pagal savo medicinos normoje numatytą kompetenciją Jums suteiks šeimos gydytojo komanda: apylinkės šeimos gydytojas ar slaugytojas. Jeigu nuotolinės konsultacijos metu GYDYTOJAS ar SLAUGYTOJAS nusprendžia, kad reikalinga tiesioginio kontakto su šeimos gydytoju konsultacija, tada pats gydytojas arba slaugytojas užregistruoja vizitui.

Jei nesulaukėte numatyto skambučio (neturėtume vėluoti daugiau, nei 10 min.) ar turite nusiskundimų dėl mūsų teikiamų paslaugų, susisiekite su poliklinikos registratūra tel. (8 313) 52 382 arba (8 313) 52 289. Jums pasiūlysime optimalų problemos sprendimo būdą.

ĮĖJIMAI Į POLIKLINIKĄ

Siekiant apsaugoti COVID-19 rizikos grupei priskiriamus 65 metų ir vyresnius, taip pat turinčius sunkių lėtinių ligų pacientus bei nėščiąsias, jiems skirtas atskiras įėjimas nuo Vytauto gatvės pusės.

Pacientai, kurių kūno temperatūra yra 37,3 ir aukštesnė, apžiūrimi specialiai tam skirtame kabinete, apžiūrai įleidžiami per atskirą įėjimą iš kiemo pusės.

Visi kiti pacientai naudojasi bendru CENTRINIU įėjimu nuo M. K. Čiurlionio g. pusės.

TIESIOGINIO KONTAKTO KONSULTACIJŲ TVARKA

Pacientams paslaugos teikiamos griežtai jiems paskirtu vizito laiku. 

Į polikliniką atvykite, likus ne daugiau, nei 10 min iki paskirto vizito laiko.

Laukdami patekimo į ASPĮ, pacientai vienas nuo kito privalo laikytis saugaus 1 m atstumo.

Kiekvienas vizitas turi būti iš anksto suderintas telefonu su šeimos gydytoju ar slaugytoja, kuri pasitinka savo pacientą ir palydi į kabinetą.

Esant būtinybei, į įstaigą su pacientu įleidžiamas ne daugiau, kaip 1 lydintis asmuo.

Tiesioginio kontakto konsultacijos Viečiūnų ambulatorijoje, Leipalingio ambulatorijoje, Kalviškių BPG kabinete teikiamos, laikantis tokių pačių reikalavimų, kaip ir centriniame VšĮ Druskininkų PSPC padalinyje.

Druskininkų PSPC informacija