Aktuali informacija dėl koronaviruso plitimo

Druskininkų savivaldybėje inicijuotas susitikimas su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Druskininkų skyriaus specialistais, sveikatos priežiūros įstaigų, sanatorijų bei kitų įstaigų atstovais.

Pasitarimo metu aptarta dabartinė koronaviruso plitimo situacija ir nuspręsta informuoti gyventojus dėl prevencijos interneto tinklalapiuose, socialiniuose tinkluose ir spaudoje, visoms įstaigoms peržiūrėti savo resursus, apsaugos priemones, papildomai instruktuoti, kaip paskatinti ir palengvinti dažną rankų plovimąsi. Miesto įstaigoms rekomenduojama papildomai ypatingai dažnai dezinfekuoti durų rankenas, viešojo transporto ranktūrius ir kitas dažnai liečiamas vietas, taip pat dažniau vėdinti patalpas.

Jei lankėtės Kinijoje ar Šiaurės Italijoje ir grįžę pajutote simptomus, panašius į gripo, kreipkitės į bendrąjį pagalbos centrą tel. 112. Kilus klausimų dėl naujojo koronaviruso, galima skambinti visą parą: +370 618 79984, +370 616 94562, +370 620 77547

Koronaviruso (2019-nCoV) laboratoriniai tyrimai atliekami Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje (adresu Žolyno g. 36, Vilnius).

Norint pateikti informaciją apie save, reikia kreiptis į NVSC šiais būdais: tel. 8 52 124098, el. paštu info@nvsc.lt

Vyriausybė vasario 26 d. pritarė dėl koronaviruso grėsmės ir naujausių pranešimų apie viruso plitimą skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją.

Druskininkų savivaldybės informacija