Žydrūnas Savickas: „Galiūnai mielai vėl sugrįžtų į Druskininkus“

Mūsų miestas vis dažniau tampa svarbių sporto varžybų arena. Praėjusį savaitgalį Pramogų aikštėje surengtas Pasaulio galiūnų turnyras „Pasaulio taurė 2022”  sutraukė į kurortą gausybę tituluotų sportininkų ir minias žiūrovų.

Varžybų akimirkas užfiksavo Robertas Kisielius

Varžybų organizatorius, tituluočiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas savaitraščiui „Mano Druskininkai“ sakė, kad varžybomis Druskininkuose visi liko patenkinti.

„Varžybos Druskininkuose buvo puikiai organizuotos, dalyviai jas labai gerai įvertino. Buvo įdomios rungtys, puikūs žiūrovai, kurie aktyviai palaikė sportininkus. Apgyvendinimo sąlygos labai geros, maitinimas – nepriekaištingas“, – pasakojo Ž.Savickas.

Jis sakė, kad varžybose dalyvauja jau 31 sezoną, bet Druskininkuose galiūnų turnyras buvo surengtas pirmą kartą. Jo nuomone, tokios varžybos Druskininkuose galėtų tapti tęstiniu projektu.

„Druskininkams tokios varžybos irgi labai naudingos. Sportininkai, atvykę iš užsienio, naudojasi kurorto paslaugomis, o po varžybų parveža į savo šalį gerus įspūdžius ir skleidžia gerą žinią apie miestą pasaulyje“, – pasakojo Ž. Savickas.

„Mano Druskininkai“ informacija