SRF „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis“ projektą vainikavo uždarymo varžybos

Nuo 2023 m. rugsėjo iki gruodžio Druskininkų „Snow Arenoje“ organizuotos projekto „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)“ veiklos. Jų metu čiuožti kalnų slidėmis naujai išmoko 32 vaikai, o snieglentėmis naujai išmokyti ar tęsė užsiėmimus 29 snieglentininkai iš Druskininkų.

Visas projekto veiklas gruodžio 20-ąją vainikavo uždarymo varžybos. „Snow Arenoje“ veikiančios Kalėdų senelio rezidencijos Elfai apdovanojo visus projekto dalyvius, jie visi buvo pavaišinti gaiviaisiais gėrimais, picomis bei tortu.

Projekto „Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)“metu buvo vykdomos net 52 veiklos. Skirtinguose Lietuvos kalnų slidinėjimo centruose – Druskininkuose, Vilniuje, Anykščiuose, Ignalinoje, Jonavoje, Šilalės ir Klaipėdos rajonuose – slidinėti buvo išmokyta iki 600 naujų vaikų. 

Užsiėmimai buvo vykdomi nuo 2020 m. rugsėjo iki 2023 m. gruodžio mėnesio.

„Projektas („Vaikų ir jaunimo aktyvumo skatinimas slidinėjant kalnų slidėmis ir snieglentėmis (SRF-FAV-2020-1-0127 / SIĮ)”) bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis“.

Visas projekto veiklas gruodžio 20-ąją vainikavo uždarymo varžybos. „Snow Arenoje“ veikiančios Kalėdų senelio rezidencijoje / Aleksandro Pustovit nuotrauka