Sportinio ėjimo varžybose – druskininkiečių pergalės

Birštone surengtose 33-iose olimpinio vicečempiono Antano Mikėno memorialo sportinio ėjimo varžybose bei Baltijos šalių sportinio ėjimo jaunimo, jaunių ir jaunučių komandiniame čempionate dalyvavo ir Druskininkų SC auklėtiniai, treniruojami Kęstučio Jezepčiko.

Individualiose A. Mikėno memorialo varžybose ir Baltijos šalių čempionate jaunučių 3 km distancijoje I vietą iškovojo A. Orliukaitė/Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka

Individualiose A. Mikėno memorialo varžybose ir Baltijos šalių čempionate jaunučių 3 km distancijoje I-ąją vietą iškovojo Akvilė Orliukaitė (15:41) jaunių 10 km distancijoje II-ąją vietą iškovojo Ignas Dumbliauskas, o III-ąją – Justas Galčius.

Jaunių 10 km distancijoje II vietą iškovojo I. Dumbliauskas (kairėje), o III – J. Galčius (dešinėje)/Druskininkų sporto centro archyvo nuotrauka