„Snow Arenoje“ treniravosi olimpinė čempionė slovakė Petra Vlhova

Praėjusią savaitę Druskininkų „Snow Arenoje“ treniravosi ir atsakingiems startams ruošėsi viena iš tituluočiausių pasaulio kalnų slidininkių, slovakė Petra Vlhova.

P. Vlhova į „Snow Areną“ atsivežė ir Olimpinį aukso medalį / Aleksandr Pustovit nuotraukos

Uždarame Druskininkų slidinėjimo komplekse sportininkė treniruojasi jau septintus metus. Pasak „Snow Arenos“ vadovo Aivaro Kadziausko, įdomu stebėti visą P. Vlhovos ir jos komandos įveiktą kelią iki didžiųjų pergalių: „Ir labai džiugu, kad profesionaliai komandai patinka Lietuva, Druskininkai, treniruočių sąlygos ir kokybė „Snow Arenoje“.

Šįkart P. Vlhova „Snow Arenai“ padovanojo savo biografinę knygą „Kelias iki didžiosios pasaulio taurės“, taip pat atsivežė ir savo iškovotą Olimpinį aukso medalį.

P. Vlhova yra paskutiniųjų Olimpinių žaidynių (2022 Beijing) SL Olimpinė čempionė, Pasaulio čempionato Švedijoje 2019 GS rungties pasaulio čempionė, 2021 m. Pasaulio taurės absoliuti lyderė. Iš viso Petra yra iškovojusi 26 Pasaulio taurės pergales.

Druskininkų „Snow Arenoje“ treniravosi ir atsakingiems startams ruošėsi viena iš tituluočiausių pasaulio kalnų slidininkių, slovakė P. Vlhova (trečia iš kairės) / Aleksandr Pustovit nuotraukos