„Snow Arenoje“ treniravosi geriausia pasaulio kalnų slidininkė, žiemos pramogų jau ieško ir turistai

Kai lauke dar vasara, bet jau ne karšta, lindėti namuose nuobodu ir norisi išskirtinių pramogų – tiesiausias kelias į „Snow Areną“. Po ilgo karantino liepos pradžioje duris atvėrusiame žiemos pramogų komplekse Druskininkuose kol kas daugiausia treniruojasi profesionalūs sportininkai.

Geriausia praėjusio sezono kalnų slidininkė slovakė Petra Vlhova „Snow Arenoje“ treniravosi šeštus metus iš eilės / Aleksandro Pustovit nuotrauka

Rugpjūčio pradžioje čia vėl buvo atvykusi geriausia praėjusio sezono kalnų slidininkė, suminės pasaulio taurės nugalėtoja slovakė Petra Vlhova. Pasaulinio lygio sporto žvaigždė savo treniruotėms Druskininkų „Snow Areną“ rinkosi jau šeštus metus iš eilės. Čia ji ir treniruojasi, ir testuoja slides.

Pasak Artūro Bikulč, „Snow Arenos“ vadybininko, atsakingo už sportininkų grupes, sporto profesionalams, kuriems yra skirta viena iš dviejų slidinėjimo trasų, galimybė testuoti čia slides labai svarbi.

„Kalnuose bandyti inventorių yra sudėtinga dėl besikeičiančių oro sąlygų. Tą daryti uždaroje slidinėjimo trasioje yra daug patogiau, juolab, kad mūsų ledo trasos danga įrengta pagal pasaulio taurės varžybų reikalavimus ir puikiai tinka ir treniruotėms, ir slidžių testavimui“, – sakė A. Bikulč.

Aukščiausius pasaulio pirmenybių apdovanojimus pelniusi P. Vlhova šiemet į treniruotes Druskininkuose buvo atvykusi su naujuoju treneriu Mauro Pini ir pagalbininkų komanda. Iki tol penkerius metus sportininkę treniravo Livio Magoni. P. Vlhovos treniruotės uždarose slidinėjimo trasose rengiamos du kartus per dieną, po dvi valandas kasdien. Treniruotis atvykusi sportininkė apsistoja Druskininkų viešbutyje „Flores“.

Informacija apie savo treniruotes „Snow Arenoje“ ir sportininkams čia sudaromas sąlygas ji dalijasi socialiniuose tinkluose, taip populiarindama Druskininkų žiemos pramogų kompleksą tarp sportininkų profesionalų.

O jų į „Snow Areną“ atvyksta vis daugiau. Jau greitai turi atvykti 50 žmonių grupė iš Prancūzijos, taip pat laukiama graikų, amerikiečių sportininkų ir jų komandų. Profesionalams skirta slidinėjimo trasa yra užimta 100 procentų.

„Smagu matyti, kaip po aštuonis mėnesius trukusio karantino profesionalų slidinėjimo trasos greitai atgijo, į jas sugrįžo sportininkai, kurie čia treniruodavosi anksčiau, ir atvyksta naujos komandos“, – kalbėjo „Snow Arenos“ vadovas Aivaras Kadziauskas, praėjusiais metais pripažintas vienu geriausių sporto vadybininkų šalyje.

Jis džiaugiasi, kad iki soties pasimėgavę vasaros malonumais, į žiemos pramogų kompleksą vis dažniau atvyksta ir turistai. Jų čia laukia ne tik uždaros slidinėjimo trasos, bet ir naujos pramogos lauke, prie „Snow Arenos“: kartingo trasos, šaudymas iš lanko.

„Turistų pagausėjimą pastebėjome, vos tik pradėjus vėsti orams. Tokių pramogų, kaip „Snow Arenoje“, vasarą nerasi niekur kitur kelių tūkstančių kilometrų spinduliu, o jų patrauklumą didina ir galimybė, aktyviai pasportavus, maloniai pailsėti mūsų komplekso kavinėse, mėgaujantis gardžiais užkandžiais, picomis, desertais“, – sakė A. Kadziauskas.

Žiemos pramogų kompleksą įvairioms šventėms paminėti renkasi įmonės ir privatūs asmenys, itin vertinantys, kad čia vienoje vietoje galima rasti pramogų įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonėms.

„Snow Arena“ informacija