„Snow Arenoje“ slidininkai jėgas išbando Baltijos šalių taurės varžybose

Druskininkų „Snow Arenoje“ tęsiasi visus metus trunkantis žiemos sezonas. Vėstant orams, čia plūsta žiemos pramogų išsiilgę slidininkai mėgėjai, o sportininkai profesionalai susirinko į jau šeštą kartą surengtas tarptautines kalnų slidinėjimo varžybas „Baltijos šalių taurė 2021-2022“.

Druskininkuose vyksta tarptautinės kalnų slidinėjimo varžybos/Emilio Lukšo nuotrauka

Lapkričio 16-17 dienomis vykusiose varžybose, kurios yra įtrauktos į Tarptautinės slidinėjimo federacijos kalendorių, dalyvavo daugiau kaip trisdešimt sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Airijos.

Slidininkams tai buvo puiki galimybė pelnyti Tarptautinės slidinėjimo federacijos reitingo taškų, įvykdyti olimpinės atrankos normatyvus, o žiūrovams – proga pasimėgauti gražiu reginiu ir patirti gerų emocijų.

Varžybose puikiai pasirodė Lietuvos rinktinę į priekį vedę kalnų slidininkai Gabija Šinkūnaitė ir Rokas Zaveckas. Gabija tapo pirmųjų varžybų nugalėtoja, Rokas užėmė antrąją vietą.

Kalnų slidinėjimo varžybos „Snow Arenoje“ vyks ir savaitgalį. Jose rungsis 10-15 metų vaikai. Į varžybas jau užsiregistravę daugiau kaip šimtas dalyvių, kurie savo jėgas išbandys slalomo, super slalomo ir paralelinio slalomo varžybose – pastarosiose sportininkai trasoje startuoja po du. Profesionalų varžybas arenoje galima stebėti nuo 10 val.

Tarptautinės kalnų slidinėjimo varžybos Baltijos šalių taurė Druskininkų „Snow Arenoje“ rengiamos jau šeštus metus iš eilės. Pertrauka buvo tik praėjusiais metais, kai varžybos negalėjo vykti dėl šalyje paskelbto karantino.

„Baltijos šalių taurės“ varžybų organizatorė yra Latvijos kalnų slidinėjimo federacija, glaudžiai bendradarbiaujanti su „Snow Arena“. Varžybas sudaro penki etapai, vykstantys Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Italijoje. Yra buvę, kad „Snow Arenoje“ buvo surengti ir Latvijos bei Estijos etapai, kai dėl nežiemiškų oro sąlygų slidinėjimo varžybos šiose šalyse negalėjo vykti.

„Snow Arenoje“ nėra sezoniškumo ir slidinėjimui netinkamų oro sąlygų. Tuo ir slidinėjimo trasų kokybe esame patrauklūs slidininkams profesionalams. Artėjant žiemai, džiaugiamės sulaukdami ir tikro mėgėjų antplūdžio – praėjusį savaitgalį jų apsilankė rekordinis skaičius – daugiau kaip 400 lankytojų, pasiilgusių žiemos pramogų bei norinčių patobulinti savo slidinėjimo įgūdžius su profesionaliais mūsų arenos treneriais“, – sakė žiemos pramogų komplekso „Snow Arena“ vadovas Aivaras Kadziauskas.

„Snow Arena“ informacija