„Snow Arenoje“ – slidinėjimo veiklos vaikams ir jaunimui

Laimėtojus ir visus projekto dalyvius pasveikino bei apdovanojo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas L. Urmanavičius ir „Snow Arena“ vadovas A. Kadziauskas / „Snow Arena“ archyvo nuotrauka


Projekto metu „Snow Arena“ vykdė varžybas antrokams bei bendruomenių nariams / „Snow Arena“ archyvo nuotraukos

2020-2022 metais Druskininkų „Snow Arenoje“ vyko Sporto rėmimo fondo projekto „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas“ užsiėmimai.

Kalnų slidinėjimo slidėmis ir snieglentėmis pradmenų išmoko 380 Druskininkų savivaldybės mokyklų antrų klasių mokinių ir 100 Druskininkų savivaldybės 10-ties kaimo bendruomenių jaunimo (iki 29 metų) atstovų.

Užsiėmimai su naujai įsigyta kalnų slidinėjimo įranga visiems organizuoti visiškai nemokamai, o mokytis slidinėti išmokė profesionalūs kalnų slidinėjimo ir snieglenčių instruktoriai.

Druskininkų „Snow Arena“ taip pat džiaugiasi ir projekto metu įsigytu nauju slidinėjimo trasų ruošimo traktoriumi, kuriuo buvo galima daug kokybiškiau paruošti trasas ir sėkmingai vykdyti planuotas veiklas.

Projekto metu „Snow Arena“ vykdė varžybas antrokams bei bendruomenių nariams, stipriausius vaikus ir visus projekto dalyvius pasveikino bei apdovanojo Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius bei „Snow Arenos“ vadovas Aivaras Kadziauskas.

Po apdovanojimų vaikai skanavo specialiai renginiui iškepto 8 kilogramų torto ir gaiviųjų gėrimų.

Projektas „Vaikų ir jaunimo fizinio aktyvumo didinimas įtraukiant juos į slidinėjimo veiklas” finansuojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sporto rėmimo fondo lėšomis.