Jaunosios Druskininkų slidininkės Medeinės Povilavičiūtės sėkmė Dubajuje surengtose varžybose

Druskininkų sporto centro auklėtinė, atstovaujanti ir slidinėjimo laisvuoju stiliumi (freestyle) klubui „G FORCE Lithuania“ Medeinė Povilavičiūtė iš Dubajuje (JAE) surengto FIS development campas sugrįžo su įspūdingais laimėjimais – ji iškovojo du aukso medalius.

M. Povilavičiūtė (kairėje) su buvusiu druskininkiečiu L. Gallagher sėkmingai pasirodė  Dubajuje (JAE) surengtose varžybose
(treneris G. Miciulevičius (centre) / Asmeninio archyvo nuotrauka

Kaip sakė sportininkės treneris Gediminas Miciulevičius, Medeinė yra pirmoji Lietuvos sportininkė, pelniusi FIS taškus slidinėjimo laisvuoju stiliumi (Freestyle) kategorijoje.

Dubajuje surengtose varžybose kartu su Medeine dalyvavęs buvęs druskininkietis Luke Gallagher taip pat pasirodė sėkmingai, jis iškovojo antrą ir trečią vietas. Kaip sakė jaunuolių treneris, varžybose jų konkurentai buvo stiprūs, o varžybų parkas – sudėtingas, tačiau labai puikus. Medeinė ir Luke visas figūras, padedami trenerio, įveikė be sunkumų.

Jaunieji sportininkai varžybose įgijo unikalios patirties, susirado bendraminčių, išmoko naujų triukų ir susipažino, kaip vertinamos varžybos. Šios žinios jiems labai pravers ateityje.

„Nekantraujame išbandyti naujus triukus „Snow Arenoje“ ir laukiame prisijungiant slidinėjimo entuziastų“, – sakė G. Miciulevičius

„Iš tikrųjų nesitikėjau, kad važiuosiu į Dubajų slidinėti. Tačiau ten greitai susibendravau su bendraminčiais ir draugais. Jie buvo labai draugiški ir palaikantys. Dėl jų palaikymo atsirado dar daugiau motyvacijos atlikti dar daugiau ir sudėtingesnių triukų. Nesitikėjau laimėti pirmosios vietos, tačiau nutiko visiškai kitaip. Grįžau į Lietuvą ne tik su medaliais, bet ir įgijusi vertingos patirties, su geriausiomis emocijomis bei pasiekimais“, – įspūdžiais dalijosi varžybų nugalėtoja tapusi Medeinė. Sportininkė sakė,  kad jos pasiektiems rezultatams įtakos turėjo ir galimybė dukart per savaitę treniruotis Druskininkų „Snow Arenoje“.

„Turėdami galimybę treniruotis „Snow Arenoje“, mūsų jaunieji sportininkai turi išskirtinę galimybę treniruotis visus metus. O Medeinė buvo atrinkta dalyvauti 2023 m. rengiamose Jaunimo Olimpinėse žaidynėse – Friuli Venezia Giulia. Italy“, – sakė „G FORCE Lithuania“ klubo treneris Gediminas.

„Mano Druskininkai“ informacija