„Snow Arenoje“ organizuotose Baltijos šalių taurės varžybose – jaunųjų druskininkiečių pergalės

LNSA ir SKILV (Lietuvos ir Latvijos slidinėjimo federacijos) nuotraukos

Lapkričio 12-20 d. „Snow Arenoje“ surengtas Lietuvos kalnų slidinėjimo SSL čempionatas ir Baltijos taurės 2022-23 1-ojo etapo varžybos.

Lapkričio 12 d. „Snow Arenoje“ organizuotame Lietuvos kalnų slidinėjimo Super slalomo čempionate dalyvavo daugiau nei 100 dalyvių iš 5 šalių – Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Slovakijos. Puikiai varžybose pasirodė druskininkiečiai, nugalėję savo amžiaus grupėse bei užėmę prizines vietas.

Lietuvos čempionais tapo Justė Levickaitė (U8), Tadas Mikelionis (U8) ir Danielius Mizaras (U10). Antrąsias vietas užėmė Dominykas Šiaurys (U8), Rokas Žemaitis (U10) ir Neringa Stepanauskaitė (U16). Trečiųjų vietų laimėtojai – Ignas Žemaitis (U8) bei Jokūbas Levickas(U10).

Lapkričio 15-16 d. „Snow Arenoje“ organizuotose Baltijos šalių taurės varžybose moterų grupėje nepralenkiama buvo Liepa Karlonaitė.

O lapkričio 18-20 d. Baltijos šalių taurėje varžėsi vaikų ir meistrų grupės – iš viso dalyvavo daugiau nei 130 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Varžybos vyko Super Slalomo, Slalom ir Paralelinio slalom rungtyse.

Neringa Stepanauskaitė nugalėjo SL ir SSL rungtyse bei liko ketvirta PSL rungtyje (U16 grupėje). Yana Nefedkina užėmė prizinę 6 vietą SL ir 8 vietą PSL rungtyse (U14). Nojus Užkuraitis iškovojo 5 vietą PSL rungtyje (U16).