Pirmosios Tautinės Olimpiados 80-mečio šventėje – ir gausi druskininkiečių delegacija

Ankstų liepos 28-osios rytmetį Druskininkų sporto centro atstovai kartu su Druskininkų „ Bočių “ ir Trečiojo amžiaus universiteto kolektyvais išvyko į Kauną paminėti Lietuvos pirmos tautinės olimpiados 80-mečio. Į šventės iškilmes atvyko Lietuvos Vyriausybės, Lietuvos Seimo bei daugelio Lietuvos Valstybinių ir visuomeninių organizacijų nariai.

Visus labai nustebino Druskininkų delegacija, kurios pasirodymą šventės aprašyme teigiamai įvertino renginio organizatoriai/Vyto Lastovkos nuotrauka

Šventės dalyvius gražiai ir nuoširdžiai pasveikino šventės organizacinės komisijos pirmininkas Pranas Majauskas, Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto garbės pirmininkas, Lietuvos olimpinės akademijos prezidentas Artūras Poviliūnas, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, laikinai einanti Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės generalinio direktoriaus pareigas Kornelija Tiesnesytė.

Po iškilmingų apdovanojimų prasidėjo nuostabūs Lietuvos Etninių regionų atstovų pasirodymai – skambėjo šilti sveikinimai ir meninės programos iš Dzūkijos, Suvalkijos ir Žemaitijos.

Visus labai nustebino Druskininkų delegacija, kurios pasirodymą šventės aprašyme teigiamai įvertino renginio organizatoriai: „Labiausiai visus nustebino ir sužavėjo Druskininkų nepaprastai gausaus, nuostabaus, judraus ir linksmo kolektyvo pasirodymas, kuris uždegė ir įtraukė į šokių audrą ne tik esančius scenoje, bet ir visą Halėje buvusią publiką“.

Po pasirodymų druskininkiečiai vaišino visus šventės dalyvius savo gamybos sūriais ir kitais Dzūkiškais skanėstais.

Pasibaigus renginiui ir prieš išvykstant atgal į Druskininkus, aplankytas ir Vyčio paminklas prie Kauno pilies.

 

Druskininkų sporto centro informacija