Nauja Druskininkų tinklinio karta sėkmingai varžosi šalies tinklinio čempionate

Dvi Druskininkų sporto centro mergaičių, gimusių 2007 m. ir vėliau, tinklinio komandos dalyvauja 2019 metų Lietuvos U13 mini tinklinio čempionate. Jau sužaisti du šio čempionato turai.

Vasario 15-17 dienomis mūsų tinklininkės dalyvavo Jonavoje organizuotame ture, kur susitiko su mergaičių tinklinio komandomis iš Kauno, Jonavos, Alytaus ir Gargždų. Druskininkų pirmoji komanda šiame ture patyrė vos vieną pralaimėjimą, nusileido šeimininkėms – Jonavos sportininkėms. O Druskininkų antrajai komandai pavyko įveikti visas šio turo varžoves.

Antras šio čempionato turas surengtas kovo 15-17 dienomis Druskininkuose. Į „Ryto“ gimnazijos sporto salę sugužėjo komandos iš Vilniaus, Kauno, Kelmės, Joniškio ir Mažeikių. Abi druskininkiečių komandos, nusileidę tik Kelmės tinklininkėms, įveikė visas likusias varžoves.

„Čempionato turnyrinėje lentelėje atrodome neblogai, esame trečioje ir ketvirtoje turnyrinių lentelių eilutėse. Be to, varžomės su tokių miestų komandomis, kuriose mergaičių tinklinis yra tradiciškai stiprus ir labai populiarus. Tačiau po paskutinio turo rungtynių užduočių namų darbams gavome su kaupu. Tolimesni rezultatai priklausys nuo to, kaip dirbsime treniruočių metu ir kaip žaidėjoms pavyks įvykdyti trenerio nustatytą žaidimo planą bei susitvarkyti su varžybų jauduliu. Labai bus svarbu, kurie žaidėjų prioritetai bus aukštesni asmeniniai ar komandiniai. Viskas mūsų rankose,“ – pasakojo Druskininkų tinklininkių treneris Edgaras Suchanekas.

Druskininkų pirmajai komandai atstovauja Mėta Balkaitytė, Eivina Murauskaitė, Ieva Volkovaitė ir Gabrielė Suchanekaitė. Druskininkų antrajai komandai atstovauja Viltė Jakavonytė, Justina Plukytė, Simona Čaplikaitė ir Justina Žakauskaitė.

Besirengdamos kitam čempionato turui, druskininkietės tinklininkės kovo 22-24 dienomis išvyks į Gdanską (Lenkija), kuriame dalyvaus tarptautiniame tinklinio turnyre ir varžysis su komandomis iš Lenkijos, Čekijos, Vokietijos, Rusijos ir Baltarusijos.

Visuomet salėje laukiame, ryžtingų, valingų ir siekiančių tikslo mergaičių, gimusių 2007 metais ir vėliau, norinčių sustiprėti ir prisijungti prie mūsų komandos.

Druskininkų sporto centro Informacija