„JUC naktinis krepšinis 3×3“ dalyvius nudžiugino ir atnaujinta aikštele

Jau penktus metus Druskininkų jaunimo centras organizavo varžybas „JUC naktinis krepšinis 3×3“ savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurei laimėti. Šiemet renginio dalyvius bei žiūrovus džiugino ne tik puikios emocijos, bet ir atnaujinta krepšinio aikštelė.

Renginio akimirkas užfiksavo Marius Dovidauskas

„JUC naktinio krepšinio 3×3“ metu varžėsi 18 komandų iš įvairiausių Lietuvos miestų. Kaip ir kiekvienais metais, renginys sulaukė gausaus palaikymo iš sirgalių bei vietinės bendruomenės narių.

Šiemet „JUC naktinis krepšinis“ pasipildė nauja rungtimi – „Įgūdžių konkursu“, kuriame pergalę šventė Darius Kibildis (Druskininkai) ir netikėtai sužibėjęs jaunis Sidas Damulevičius (Alytus).

Krepšinis buvo organizuotas dvejose amžiaus grupėse. Jaunių grupėje 1-ąją vietą užėmė „Naktinės Personos“ (Druskininkai), 2 -ąją vietą iškovojo „Dream team“ (Druskininkai), o 3-oji vieta atiteko „Chargers“ komandai (Varėna).

Suaugusiųjų grupėje 1-osios vietos titulą trečius metus iš eilės apgynė „Bembiai“ (Druskininkai), 2-ąją vietą iškovojo „Pinčiuko baidarės“ (Lazdijai), trečiąją – „Monstrų biuras“ (Šakiai).

Prie renginio prisidėjo mūsų draugai – Druskininkų sporto centras. Prizus įsteigė Druskininkų klubas, „UPA medical SPA“, Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „Aqua“, „Snow kart“ kartodromas Druskininkuose.

Nuoširdžiai dėkojame prie renginio organizavimo prisidėjusiems savanoriams ir bendrosios praktikos slaugytojai Oksanai, kuri visą vakarą rūpinosi dalyviais.