JUC erdvėse aistras kaitino naktinis krepšinis

Rugpjūčio 8-ąją Druskininkuose susirinko daug krepšinio gerbėjų bei naktinėti mėgstančių žmonių. Į miestą jau ketvirtą kartą sugrįžo Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) organizuojamas naktinis krepšinis, kuris subūrė dalyvius iš visos Lietuvos. Krepšinio aikštelę kaitino aistringi žaidėjų žingsniai, aidėjo puiki muzika, buvo pasiūlyta pramogų žiūrovams.

Jau ketvirtą kartą Druskininkuose surengtas „JUC Naktinis krepšinis 3×3“ džiugino ne tik dalyvius, bet ir žiūrovus. Jėgas išmėgino 16 pajėgiausių Lietuvos krepšinio entuziastų ir 7 jaunesnių žaidėjų komandos. Palaikymas buvo kur kas gausesnis – susirinko beveik 300 žmonių!

Renginį iškilmingai atidarė Druskininkų savivaldybės mero patarėjas Simonas Kazakevičius ir Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė. Komandos burtus ištraukė 19.30 val., o pirmosios varžybos prasidėjo visai netrukus – 20.00 val. Naktinis krepšinis truko 4 įnirtingas valandas, per kurias žiūrovai ne tik aistringai palaikė savo mėgstamas komandas, bet ir turėjo galimybę laimėti įvairių prizų.

Jaunių grupėje kovos baigėsi kiek anksčiau. 1-ąją vietą užėmė „5-taRyto“ (Prienai), antrąją – „Naktinės Personos“ (Druskininkai), o trečiąją vietą iškovojo „MŪŪŪNE KELKIS“ (Šeštokai).

Antroje grupėje (+18 m.) kovos užtruko ilgiau. Galiausiai pirmosios vietos titulą antrą kartą iš eilės apgynė „Bembiai“ (Druskininkai), antrą vietą iškovojo – „Dainava“ (Kaunas). Na, o trečiąją vietą pavyko užimti komandai „Pensininkai“.

Galiausiai visos komandos buvo apdovanotos prizais. Pirmųjų trijų vietų nugalėtojai gavo piniginius prizus bei krepšinio inventorių. Renginio globėjas, Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, įsteigė laimėtojų taurę bei prizinių vietų medalius. Renginį parėmė: energetinis gėrimas „Dinamit“ ir geriamasis vanduo „Uniqa“. Informacinis rėmėjas – „Mano Druskininkai“, renginio draugai: Druskininkų sporto centras ir Druskininkų savivaldybė“. Renginio akimirkas įamžino „KygaWorks“. Dėkojame žmonėms, prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo ir nekantriai laukiame visų kitais metais!

Jau ketvirtą kartą Druskininkuose surengtas „JUC Naktinis krepšinis 3×3“ džiugino ne tik dalyvius, bet ir žiūrovus/Justino Kygos nuotraukos

Druskininkų JUC informacija