Jaunieji Druskininkų tinklininkai sėkmingai pradėjo naują sezoną

Kartu su naujaisiais mokslo metais prasidėjo ir naujas 2022 / 2023 m. m. tinklinio sezonas, kurio įvykių sūkuryje – ir Druskininkų tinklininkai. Sezono pradžia buvo intensyvi. Vykdydami Sporto rėmimo fondo prie Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos remiamą projektą NrSRF-FAV-2019-1-0249, organizavome du mini tinklinio turnyrus „Tinklinis sujungia miestus“.

Naujojo 2022 / 2023 m. m. tinklinio sezono varžybose sėkmingai pasirodė Druskininkų tinklininkai / VšĮ Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ archyvo nuotraukos

Rugsėjo 16-17 d. vykdėme tarptautinį berniukų tinklinio turnyrą, kuriame dalyvavo 7 komandos. Į Druskininkų sporto centre organizuotą 2010 m. ir vėliau gimusių berniukų tinklinio turnyrą formatu 4×4 atvyko komandos iš Alytaus, Šalčininkų ir Kentčino (Lenkija) ir turnyro šeimininkai druskininkiečiai.

Druskininkų sporto centro salėje puikiai įrengtose dviejose aikštelėse surengtos 21 rungtynės. Visų komandų laukė po vieną tarpusavio susitikimą. Vyko įtemptos kovos, didžioji jų dalis baigėsi rezultatu 2:1. Turnyro nugalėtojų medaliais ir taurėmis pasipuošė nugalėtojai: Kentčino miesto 1-oji komanda užėmė pirmą vietą, Druskininkų 1-oji komanda – antrą, Šalčininkų 1-oji komanda – trečią. Komandų treneriai apdovanoti Druskininkų savivaldybės įsteigtais prizais. Po vieną geriausią žaidėją iš komandos džiaugėsi asmeniniais prizais.

Spalio 15-16 dienomis organizuotas antrasis turnyras buvo skirtas 2010 metais ir vėliau gimusioms mergaitėms. Į Druskininkus atvyko patikimi VšĮ Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ partneriai – tinklinio ekipos iš Elko (Lenkija), Vilniaus rajono, Kauno ir Druskininkų.

Dvi dienas salėje vyko įtemptos tinklinio kovos. Nors tinklininkės tik žengia į tinklinio pasaulį, tačiau džiaugsmo ir nusivylimo emocijų tikra buvo daug. Po dvi dienas trukusių rungtynių komandos išsidėstė tokia tvarka: septintą vietą užėmė Elko antroji komanda, šeštą – „Drusportus“ antroji komanda, penktą – Kauno SM „Startas“ ekipa, ketvirtą – Elko pirmoji komanda, trečią – Vilniaus rajono antroji komanda, antrą – „Drusportus“ pirmoji komanda, o nugalėtojomis tapo Vilniaus rajono pirmoji komanda.

Turnyrų dalyviai, siekiant juos su pažindinti su Druskininkų istorija, lankytinomis vietomis, dalyvavo ne tik sportinėse veiklose, bet ir pažintinėse ekskursijose po Druskininkus tema „Druskininkai – vieta, kuri gydo“. Visi turnyro dalyviai, treneriai, teisėjai apdovanoti turnyro atminimo ženkleliais ir turėjo galimybę po turnyro mėgautis Druskininkų vandens parko paslaugomis.

Pasinaudojus Sporto rėmimo fondo projekto Nr. SRF-FAV-2019-1-0249 finansavimu, VšĮ Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo jaunosios tinklininkės, gimusios 2008 m. ir vėliau, spalio 28-30 d. dalyvavo tarptautiniame tinklinio turnyre Daugpilyje, Latvijoje.

Šiame tinklinio turnyre dalyvavo 11 komandų: 6 berniukų ir 5 mergaičių. Taip jau sutapo, kad varžėsi Pabaltijo šalių sportininkai iš Narvos (Estija), Daugpilio (Latvija), Kauno bei Druskininkų (Lietuva). Trys įtemptos sportinio gyvenimo dienos prabėgo greitai. Daug žaidėme, stebėjome kitų komandų žaidimą, pasisėmėme patirties, gavome namų darbų ir, tik vienoje dvikovoje nusileidę Daugpilio sporto mokyklos 1-ajai komandai, namuose laukiantiems tėveliams ir Druskininkų tinklinio aistruoliams parvežėme turnyro antrosios vietos laimėjimą žyminčius medalius bei antrosios vietos nugalėtojų taurę.

Druskininkų tinklininkių laukė ne tik šios projektinės veiklos, jos startavo ir Lietuvos jaunimo salės tinklinio čempionate – sužaidė U16 amžiaus grupės pirmojo rato rungtynes, kuriose pasiekė tris pergales iš trijų galimų.

Lapkričio mėnesį laukia nauji iššūkiai – merginų startas Lietuvos jaunimo tinklinio čempionato U18 amžiaus grupės tinklinio čempionate, kitas U16 amžiaus grupės čempionato turas ir labai laukiamas Druskininkų berniukų tinklinio komandos sugrįžimas į Lietuvos jaunimo tinklinio čempionato kovas. Tikimės sėkmingos, sveikos ir visiems džiugesį nešančios tinklinio sezono tėkmės.

VšĮ Druskininkų vaikų ir jaunimo sporto klubo „Drusportus“ informacija