Druskininkuose – Lietuvos triatlono taurės sezono finišas

Jau šį šeštadienį, rugsėjo 2 dieną, organizuojamas paskutinis, penktasis Lietuvos triatlono taurės etapas – „Druskininkų triatlonas“.

Tradicinis ir itin didelio populiarumo kasmet susilaukiantis renginys vėl pakvies išbandyti savo jėgas įvairiose distancijose, o pajėgiausi sportininkai turės paskutinę galimybę pagerinti savo pozicijas arba pakovoti dėl Lietuvos triatlono taurės.

„Paskutinis renginys sutraukia daug dalyvių, tad smagu, kad jie gali ne tik atvykti į varžybas, bet ir turiningai praleisti savaitgalį su šeima, pailsėti, nes kurorto infrastruktūra tam puikiai pritaikyta“, – teigė organizatoriai.

Dalyviai Druskininkuose varžysis olimpinėje, sprinto ir TRI-FUN distancijose bei estafetėse. Taip pat vyks vaikų triatlonas ir patiems mažiausiems skirtas nuotaikingas „Splash & Run” startas.

Renginio dieną organizatorių miestelis įsikurs Vijūnėlės parke, plaukimo rungtis vyks Vijūnėlės tvenkinyje. Visus miesto gyventojus kviečiame dalyvauti ar atvykti palaikyti dalyvių ir pajausti triatlono ritmu pulsuojančią atmosferą. Kiekvienas trasą įveikęs dalyvis bus apdovanotas atminimo medaliu.

Visų miesto gyventojų dėmesiui: renginio metu bus ribojamas eismas kai kuriose miesto gatvėse, tad prašome atkreipti dėmesį į pakeitimus. Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus ir tikisi gyventojų supratingumo.

Renginio programa:

Numerių ir laiko fiksavimo daviklių išdavimas varžybų išvakarėse renginio registratūroje nuo 18:30 iki 21.00 val. renginio dieną nuo 7.00 iki 15.00 val.

8.30 val. olimpinės distancijos pirmas startas

9.30 val. olimpinės distancijos antras startas

11.30 val. vaikų triatlono startas

12.00 val. mažųjų „Splash & Run“ startas

12.15 val. olimpinės distancijos ir vaikų triatlono apdovanojimai

13.00 val. sprinto distancijos startas

15.15 val. TRI-FUN distancijos startas

16.15 Sprinto ir TRI-FUN distancijų nugalėtojų apdovanojimai

20.30 val. 2023 m. Lietuvos triatlono taurės bendros įskaitos nugalėtojų ir prizininkų apdovanojimai

Druskininkų sporto centro informacija