Druskininkuose – Estijos sporto atstovų vizitas

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras (TVIC) sulaukė svečių iš Estijos – Viljandžio, Jogevos, Tartų savivaldybių, Kultūros ministerijos, sporto administravimo ir valdymo sričių atstovų bei sportininkų.

Druskininkų TVIC sulaukė svečių iš Estijos Viljandžio, Jogevos, Tartų savivaldybių, Kultūros ministerijos, sporto administravimo ir valdymo sričių atstovų bei sportininkų / Druskininikų TVIC archyvo nuotraukos

TVIC direktorius ir vadybininkė užsienio rinkai Agnė Erhard svečiams pristatė svarbiausius Druskininkuose veikiančius sporto objektus – LSC Sporto kompleksą „Druskininkai“, uždarų slidinėjimo trasų kompleksą „Snow Arena“, Druskininkų sporto centrą, suteikėme daug informacijos apie mieste ir seniūnijose įrengtus futbolo stadionus, tinklinio aikšteles ir kitas galimybes sportinei veiklai.

Svečiai puikiai įdvertino Druskininkų sporto infrastruktūrą, taip pat labai domėjosi sporto objektų finansavimu.

„Mums labai smagu, kad Druskininkuose veikiančiais sporto objektais ir galimybėmis čia treniruotis bei rengti sporto stovyklas pradėjo domėtis užsienio šalių atstovai. Džiaugiamės, kad jau pristatėme Druskininkų sporto bazę Estijos asocijuotų struktūrų atstovams. Labai tikimės, kad ims klestėti sportinis turizmas. O artimiausiu metu lauksime Estijos sportininkų“, – po kaimyninės šalies atstovų vizito sakė R. Palionis.

Druskininkų TVIC informacija