Druskininkuose duris atvers didžiausia Lietuvoje plaukimo akademija „Banga“

Gera žinia  norintiems išmokti plaukti ir plaukimo entuziastams! Didžiausia mokymo plaukti ir sveikatinimo organizacija Lietuvoje – plaukimo akademija „Banga“ žengia į Druskininkus ir nuo 2022 metų sausio mėnesio savo duris atveria LSC sporto komplekse „Druskininkai“(M .K. Čiurlionio g. 115A).

„Banga“ – puiki vieta plaukimo potencialui atskleisti

Plaukimo akademija „Banga“ siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę, kurioje taikant tarptautinę ugdymo programą, profesionalių trenerių įgūdžius, ugdant komandos vienybę ir asmeninius pasiekimus, kiekvienasnepriklausomai nuo amžiaus, turėtų galimybę atskleisti visą savo potencialą.

„Banga“ savo veiklą vykdo moderniausiuose plaukimo baseinuose Lietuvoje – „Girstučio“ baseine Kaune, Klaipėdos baseine, o netrukus veiklą pradės ir Druskininkuose.

Siūlo efektyvų mokymo plaukti metodą iš Didžiosios Britanijos

Plaukimo akademija „Banga“ siūlo platų paslaugų asortimentą, tarp kurių – vaikų mokymas plaukti pagal britišką „Swim England“ metodiką „Learn To Swim“, leidžiančią treneriui metodiškai dirbti su mokiniu, stebėti jo progresą, vertinti klaidas, džiaugtis pasiekimais ir teikti siūlymus, kaip tikslingai stiprinti vaiko plaukimo įgūdžius.

„Swim England“ – daugiau nei 150 sėkmingos veiklos metų skaičiuojanti Didžiosios Britanijos nacionalinė plaukimoorganizacija. Prieš daugiau nei metus „Learn To Swim“ metodika buvo pripažinta sėkmingiausia visų laikų plaukimo programa visoje Britanijoje.

Įdomu tai, kad virš 80% visoje Anglijoje vedamų mokymo plaukti pamokų vadovaujasi „Learn to swim“ metodikos pagrindais. Ši programa suteikia vaikams taip trūkstamo pasitikėjimo, puoselėja meilę plaukimui, padeda tobulinti gyvybiškai svarbius plaukimo įgūdžius ir motyvuoja sėkmingai tęsti pradėtą plaukimo kelionę.

Norintiems sustiprinti sveikatą – sveikatinimo užsiėmimai vandenyje

Taip pat „Banga“ siūlo plaukimo pamokas suaugusiems, vandens aerobikos užsiėmimus, nugaros stiprinimui skirtas mankštas vandenyje, nėščiųjų užsiėmimus vandenyje ir daug kitų veiklų visiems, kurie mėgsta plaukti! Plaukimo akademija „Banga“ į pirmuosius grupinius užsiėmimus kviečia registruotis jau dabar. Registracijos nuoroda: https://bit.ly/3oCFfxd

KONTAKTINĖ PLAUKIMO AKADEMIJOS „BANGA“ INFORMACIJA:

Plaukimo akademija „Banga” – didžiausia mokymo plaukti ir sveikatinimo organizacija Lietuvoje, kuri siekia ne tik mokyti plaukti, bet ir kurti bei vystyti plaukimo sporto bendruomenę.

Kontaktinis asmuo: Asta Sabaitė, +370 667 43527, asta@klubasbanga.lt