Druskininkų „Snow Arenoje“ – Lietuvos kalnų slidinėjimo taurės finalinis etapas

Balandžio 2 d. Druskininkuose surengtas finalinis (7) 2021-22 m. Lietuvos kalnų slidinėjimo taurės etapas. Varžybų metu paaiškėjo 7-ojo etapo ir suminės taurės nugalėtojai bei prizininkai. Sezono metu varžybos net 4 kartus organizuotos „Snow Arenoje“, taip pat – Ignalinos, Vilniaus bei Italijos (Kronplatz) kalnų slidinėjimo kurortuose. Dėl bendros įskaitos septyniose amžiaus grupėse kovojo net 125 kalnų slidininkai iš 8 šalių, tarp jų – net 30 Druskininkų sporto centro sportininkų, atstovaujančių Druskininkų „Snow Arenos RT“ ir Kauno „Alpių Aido“ klubams.

Druskininkų sporto centro sportininkai sėkmingai pasirodė Druskininkuose surengtame finaliniame 2021-22 m. Lietuvos kalnų slidinėjimo taurės etape ir tarptautinėse kalnų slidinėjimo „Freeski“ varžybose/Organizatorių nuotraukos

Sveikiname druskininkiečius Justę Levickaitę ir Tadą Mikelionį (U8), Igną Juodešką (U10), Neringą Stepanauskaitę (U14), Liepą Karlonaitę ir Nojų Užkuraitį (U16), nugalėjusius savo amžiaus grupėse.

Antrąsias vietas iškovojo Sofija Urbaitė ir Jokūbas Levickas (U8), Rokas Žemaitis (U10) bei treneris Erlandas Ruseckas (stipriausių vyrų grupėje).

Trečiąsias vietas užėmė Ignas Žemaitis (U8), Jokūbas Tašlinskis (U10), Milena Juodeškaitė (U14) ir Adrijus Juknevičius (U16).

Dėkojame LNSA už puikiai surengtas varžybas, ačiū pagrindiniams varžybų rėmėjams „Snow Arena“, Sveikatinimo ir poilsio centrui „Aqua“ ir UAB „Energobalt“.

Tą patį savaitgalį surengtos ir tarptautinės kalnų slidinėjimo „Freeski“ varžybos, kuriose druskininkietė Medeinė Povilavičiūtė nugalėjo „Slopestyle“ (Snow parko figūros) ir „BigAir“ (triukai nuo tramplyno) rungtyse, o Dovydas Vaivada užėmė 4-ąją vietą „Slopestyle“ rungtyje.