Druskininkiečiai laimėjo teisę surengti Nacionalinę TAU universiadą mūsų kurorte

Aktyvūs įvairaus amžiaus druskininkiečiai garsina savo miestą visose gyvenimo srityse. Praėjusią savaitę Radviliškyje surengtose Nacionalinėse Trečiojo amžiaus universitetų (TAU) sporto žaidynėse mūsų komanda iškovojo pirmąją vietą. Jai įteikta nugalėtojų taurė ir vėliava, o pasiektas rezultatas reiškia, kad kita universiada vyks Druskininkuose.
Kaip „Mano Druskininkams“ pasakojo Druskininkų TAU sporto klubo vadovas Gediminas Grigelis, šiame renginyje dalyvavo dvi dešimtys komandų iš visos Lietuvos. Druskininkų TAU komandai atstovavo 16 sportininkų, jie varžėsi aštuoniose rungtyse.

Druskininkiečių komanda sėkmingai pasirodė Nacionalinėse Trečiojo amžiaus universitetų
(TAU) sporto žaidynėse / Asmeninio archyvo nuotrauka

„Varžybos buvo azartiškos, viskas vyko labai sklandžiai. Mes iškovojome penkis aukso medalius ir pereinamąją taurę. Tai labai geras rezultatas, kuris mums atnešė ir komandinę pergalę varžybose, kuriose dalyvavo net 300 dalyvių“, – sakė G. Grigelis.
Kartu su sportininkais iš Druskininkų į Radviliškį vyko ir 10 sirgalių komanda, kuri irgi dalyvavo specialiai sirgaliams surengtose įvairiose rungtyse.
Tarp sirgaliams skirtų rungčių buvo bato mėtymo į taikinį, sudėtingų dėlionių surinkimo, janga ir kitos originalios varžybos.
„Pagal taisykles, Druskininkų TAU, laimėjusi komandinę pergalę, iškovojo teisę kitas varžybas po dviejų metų surengti Druskininkuose. Mes kreipėmės į Druskininkų savivaldybę, prašydami padėti mums jas organizuoti. Rašysime projektą, subursime organizacinę grupę, tokį renginį surengti nėra paprastas uždavinys“, – sakė G. Grigelis.
Druskininkiečių garbės pakyla: plaukimas – Valdas Dabravolskas – 2 vieta; baudų mėtymas – Algirdas Janulevičius – 1 vieta, Sigita Slapšienė – 3 vieta; helpongas – Vytas Lastovska – 1 vieta, Rūta Žukauskaitė – 2 vieta; šaškės – Aleksandras Petrauskas – 1 vieta; šachmatai – Janina Kaminskaitė – 1 vieta; petankė – Druskininkų TAU komanda – 1 vieta.