Užsisakius leidimus reklamai ar medžių kirtimui el. būdu, juos gausite dvigubai greičiau

Nuo lapkričio 1 d. naujiena gyventojams – užsisakant leidimus reklamai ar medžių kirtimui elektroniniu būdu, bet kuriai iš šių paslaugų suteikimo terminas mažinamas dvigubai!

Savivaldybės administracijai itin svarbi gyventojų aptarnavimo bei teikiamų paslaugų kokybė, kiekvienais metais stengiamasi tobulinti aptarnavimo sistemą, diegti naujoves, mažinti gyventojų naštą užsisakant administracijos teikiamas paslaugas.

Atsinaujinant bei modernėjant visoms gyvenimo sritims, Druskininkų savivaldybė siekia skatinti gyventojus užsakinėti administracines paslaugas elektroniniu būdu, taip taupant savo laiką.

Šiuo metu užsisakant leidimą reklamai, paslaugos suteikimo trukmė yra 20 darbo dienų, o leidimo kirsti ar genėti medžius/krūmus – net 30.

Leidimo įrengti išorinę reklamą savivaldybės teritorijoje išdavimas, įspėjimas apie galimą leidimo galiojimo sustabdymą, galiojimo panaikinimasbei leidimo kirsti, persodinti, pašalinti, genėti saugotinus medžius ir krūmus išdavimo terminas trumpinamas dvigubai tuo atveju, jei paslauga užsakoma elektroniniu būdu, prisijungiant per el. valdžios vartus.

Tokiu būdu leidimą reklamai gyventojas gaus vos per 10 darbo dienų, o leidimą kirsti ar genėti medžius/krūmus – vos per 15 darbo dienų.

Deja, pildant popierines prašymo formas leidimams gauti, paslaugų termino mažinimas negalioja. Užsisakant savo paslaugas internetu, gyventojai ne tik sutaupys savo laiko, tačiau ir užsakomą paslaugą gaus dvigubai greičiau, niekur neišėję iš namų.

Savivaldybės specialistai analizuos, kiek paslaugų bus užsakyta el. būdu, o ateityje planuojama trumpinti ir kitų, el. būdu užsakomų leidimų, išdavimo terminus.

Labai kviečiame gyventojus užsakinėti paslaugas el. būdu, tokiu būdu prie šios naujos iniciatyvos prijungiant ir kitas teikimas paslaugas!

Leidimo kirsti, persodinti, pašalinti, genėti saugotinus medžius ir krūmus išdavimas prisijungimo per elektroninius valdžios vartus nuoroda – https://www.epaslaugos.lt/portal/service/43647/23340

Kilus daugiau klausimų dėl suteikiamos paslaugos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais:

Agnė Baranauskaitė: elektroniniu paštu – agne.baranauskaite@druskininkai.lt arba telefonu (8 313) 53 442.

Leidimo įrengti išorinę reklamą savivaldybės teritorijoje išdavimas, įspėjimas apie galimą leidimo galiojimo sustabdymą, galiojimo panaikinimas prisijungimo per elektroninius valdžios vartus nuoroda – https://www.epaslaugos.lt/portal/service/42526/23340

Kilus daugiau klausimų dėl suteikiamos paslaugos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais:

Edita Česnulienė: elektroniniu paštu – edita.cesnuliene@druskininkai.lt arba telefonu (8 313) 52 190.