Savivaldos dieną surinktos lėšos perduotos globėjų šeimose augantiems vaikams

Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas Globos centrui ir druskininkiečių šeimose augantiems globojamiems vaikams perdavė per Savivaldos dienos minėjimo šventę surinktas lėšas.

Globos centrui ir druskininkiečių šeimose augantiems globojamiems vaikams buvo perduotos per Savivaldos dienos minėjimo šventę surinktos lėšos / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Kaip sakė susitikime su meru ir savivaldybės vadovais dalyvavę globėjai, šios lėšos – beveik 900 eurų – bus panaudoti visų vaikų bendrai kelionei. Kol kas vaikai dar nėra apsisprendę, kur norėtų nuvykti ir ką pamatyti, jų laukia smagus planavimo laikas.

Druskininkų savivaldybės Socialinių paslaugų centro Globos koordinatorės Erikos Sakalauskienės teigimu, šiuo metu Druskininkuose yra 27 vaikus globojančios šeimos.

„Visada labai džiaugiamės, kai žmonės apsisprendžia pabandyti globoti vaiką, suteikti jam ramią ir saugią vaikystę arba tapti budinčiais globėjais, kurie, nedelsdami, gali ištiesti pagalbos ranką, vos to prireikus. Smagu, kad tarp druskininkiečių yra neabejingų, socialiai atsakingų žmonių. Globėjų šeimų niekada nepaliekame vienų tvarkytis su iškilusiais klausimais ar problemomis – visada palaikome, patariame, pasidalijame patirtimi“, – apie Globos centro darbą pasakojo E. Sakalauskienė.

Druskininkų savivaldybės vadovai su vaikus globojančiais druskininkiečiais pasikalbėjo apie jų apsisprendimą globoti, apie tai, su kokiais iššūkiais tenka susidurti, domėjosi, kokios pagalbos jiems reikėtų.

Primename, kad Vietos Savivaldos šventės metu druskininkiečiai galėjo vaišintis mero R. Malinausko išvirta sriuba, įmonių ir įstaigų keptais pyragais ir kitais gardėsiais, mainais skirdami pasirinktą sumą druskininkiečių šeimose globojamiems vaikams.

Visus, kuriems reikia daugiau informacijos, kaip tapti globėjais, kviečiame susisiekti su Druskininkų Globos centro komanda telefonu 8 659 83969 arba el. paštu erika.sakalauskiene@druskininkuspc.lt