Planuojami bendri Druskininkų ir Lenkijos miestų projektai

Vasario mėnesį Druskininkų savivaldybės delegacija lankėsi Olecko (Lenkja) miesto savivaldybėje, o praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybėje lankėsi Supraslio savivaldybės (Lenkija) meras Radoslaw Dobrowolski bei savivaldybės specialistai.

Susitikimų metu aptartas bendrų projektų parengimas ir teikimas 2021-2027 m. Interreg VI A Lietuvos-Lenkijos programai / Druskininkų savivaldybės archyvo ir Dianos Sinkevičiūtės nuotraukos

Susitikimų metu aptartas bendrų projektų parengimas ir teikimas 2021-2027 m. Interreg VI A Lietuvos-Lenkijos programai.

Vizito metu Lenkijoje buvo aplankytos Olecko savivaldybėje veikiančios ir rekonstruojamos kultūros centro ir laisvalaikio salės, susipažinta su Olecko kultūros centro veikla, savivaldybės planuojamais projektais įvairiose srityse, kuriose galėtų bendradarbiauti abi pasienio savivaldybės.

Susitikimo Druskininkuose metu aptartos galimybės kartu įgyvendinti bendruomenei svarbius projektus, taip pat bendradarbiauti ne tik pačioms savivaldybėms, bet ir atskiroms turizmo, sveikatos priežiūros ir kitoms įstaigoms.

Po susitikimo Druskininkų savivaldybėje svečiai apsilankė Turizmo ir verslo informacijos, Jaunimo užimtumo centruose, LSC komplekse „Druskininkai“, apžiūrėjo Gydyklų parką.