Pasienio verslo forume – Druskininkų turizmo sėkmės formulė

Lietuvos turizmo lyderiais laikomi Druskininkai savo sėkmės formule dalijasi ne tik su kitų savivaldybių atstovais, bet ir užsienio turizmo specialistais. Praėjusį ketvirtadienį Druskininkų delegacija, vadovaujama mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus lankėsi Suvalkuose surengtame IV-ajame Pasienio verslo forume, kuriame didžiausias dėmesys buvo skiriamas pasienio regionų turizmo problemoms.

Druskininkų delegacija, vadovaujama mero pavaduotojo Lino Urmanavičiaus lankėsi Suvalkuose surengtame IV-ajame Pasienio verslo forume, kuriame didžiausias dėmesys buvo skiriamas pasienio regionų turizmo problemoms/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Į šį Suvalkų miesto bei Suvalkų mokslo ir technologijų parko organizuotą forumą susirinko Lenkijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Rusijos pasienio miestų savivaldos, verslo, turizmo atstovai. Druskininkams atstovavo L. Urmanavičius, Druskininkų verslo klubo vadovas Albertas Katilovskis, „Grand SPA Lietuva“ generalinis direktorius Vladimir Ščiupakov bei Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro direktorius Rimantas Palionis.

Pranešimuose ir diskusijose aptartas Lenkijos-Lietuvos-Baltarusijos pasienio turizmo potencialas, turizmo ir viešbučio verslas, tarptautinių konferencijų ir renginių turizmas bei kiti aktualūs klausimai.

Beveik visus pranešimus šiame forume skaitė Lenkijos specialistai, tik vieninteliams Druskininkų atstovams iš viso gausaus svečių ir dalyvių būrio buvo suteikta garbė skaityti pranešimą ir dalyvauti temų aptarimuose.

Didelio klausytojų dėmesio sulaukė analitinis L. Urmanavičiaus pranešimas apie Druskininkų turizmo ir sveikatinimo strategiją, svečiams palankios infrastruktūros kūrimą.

R. Palionis teigė, jog forumo metu bendraudamas su kolegomis lenkais, iš jų išgirdo, jog Druskininkai turizmo srityje yra pažengę toliau už visus, todėl Druskininkų savivaldybės mero pranešimas visiems buvo labai įdomus ir naudingas.

Diskusijose apie konferencijų turizmą bei pasienio regionams kylančius turizmo iššūkius dalyvavo druskininkiečiai A. Katilovskis ir V. Ščiupakov.

Druskininkų  savivaldybės informacija