Kaip vabalai moliūgų mieste bitučių gimtadienį šventė

Ar kas pamenate linksmiausią vaikystėje gimtadienį? Vaikystės ir nuotykių skonis Druskininkų lopšelyje-darželyje „Bitutė“ spalio 23-ąją buvo kupinas šėlsmo ir puikios nuotaikos, mat linksmieji „vabaliukai“ teatralizuotai šventė darželio gimtadienį. Jame netrūko nei rudens spalvų, nei moliūgų žibėjimo, nei puikių žaidimų, nei puikiai rudeniškai sinchronizuoto įstaigos bendrystės jausmo.

Spalio 23-ąją teatralizuotai paminėtas Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ gimtadienis/Lopšelio-darželio „Bitutė“ archyvo nuotrauka

Vaikai ir pedagogai, žaismingai įsikūniję į vabaliukus, priėmė mažųjų bitučių kvietimą gimtadienį švęsti Moliūgų mieste. Kelionės metu vabaliukai prisiminė ir daineles, ir eilėraščius, ir muzikinius žaidimus – juk gimtadienyje turi būti smagu ir nenuobodu. Sugalvoję patį gražiausią linkėjimą bitutėms – daugybės žydinčių gėlių – ugdytiniai prie šventinio torto linksmai trypė ir dainavo gimtadienio dainelę, skirtą darbščioms bitutėms. Vaikai ne tik atrado edukacines vertes –

sužinojo, kokių būna vabalėlių, ką jie mėgsta, kur gyvena, bet ir susipažino su bičių gyvenimo ypatumais ir sužinojo, kiek gi metų suėjo darželiui.

Smagu, kai į gimtadienį atvyksta daug svečių, tad esame labai dėkingi visai darželio bendruomenei už pagalbą, organizuojant šventę kartu. Tikimės, kad kitąmet į jubiliejinį gimtadienį atvyks dar daugiau svečių.

Ligita Radiukevičienė,

mokytoja