Parengtas 2020 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto projektas. Kviečiame visuomenę susipažinti su biudžeto projektu ir pateikti pastabas bei pasiūlymus

Druskininkų savivaldybės administracija parengė 2020 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto projektą ir, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Biudžeto sandaros ir Lietuvos Respublikos 2020 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymu, Druskininkų savivaldybės tarybos reglamento nustatyta tvarka teikia susipažinimui Druskininkų visuomenei.

2020 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto tvirtinimas Druskininkų savivaldybės taryboje numatytas šių metų vasario 27 dieną.

Kviečiame Druskininkų visuomenę susipažinti su pateiktu biudžeto projektu ir pateikti pastabas ir pasiūlymus dėl biudžeto projekto Savivaldybės administracijai, el. paštu: julija.ramanauskiene@druskininkai.lt, liudmila.s@druskininkai.lt arba paštu:  Vilniaus al. 18, Druskininkai.

2020 metų Druskininkų savivaldybės biudžeto projektą galite rasti ir Savivaldybės interneto svetainėje www.druskininkai.lt/Finansai ir verslas/Biudžetas. Išsamesnę informaciją suteiks Druskininkų savivaldybės administracijos Finansų ir apskaitos skyriaus vedėja Julija Ramanauskienė tel. (8 313) 52950 arba Druskininkų savivaldybės administracijos Finansų ir apskaitos skyriaus vyriausioji specialistė Liudmila Šalnienė tel. (8 313) 40026.
Druskininkų savivaldybės biudžeto projeką rasite čia >>>