Keturios natos – keturios vilos kurorto centre

Druskininkuose, architektūros parke „Saulės sonata“, Kudirkos g. 10D baigta statyti ketvirtoji vila „Sol“, išskirtine fasado apdaila papuošusi kurorto centrą.


Prieš naujuosius, viloje „Sol“ duris atvėrė garsaus apatinio trikotažo parduotuvė „Orhideja“, turinti daugiau nei 170 parduotuvių bei atstovybių visame pasaulyje

Modernus pastatas išsiskiria sendinto vario spalvos prancūziško stiliaus balkonais ir darniai įsilieja į aplinką. Šiuo metu baigiami paskutiniai vidaus apdailos darbai, montuojami virtuvės baldai su buitine technika, kabinami šviestuvai. Vila „Sol“ – ketvirtas namas „Saulės sonatos“ projekte, kuriame siūlomi įsigyti poilsio apartamentai.

„Kai 2006 m. pirmą kartą atsidūrėme tuo metu dar tik besivystančiame, savo identiteto ieškančiame kurorte, nė nenumanėme, kad Druskininkuose užtruksime žymiai ilgiau, nei įsivaizdavome“, – sakė projekto vystytojas ir savininkas Rimvydas Baranauskas.


Vila „Sol“ išskirtine fasado apdaila papuošė kurorto centrą

Iššūkis – kaip pastatyti pastatus miesto centre? „Saulės sonatos“ sklypas – šimtamečiame parke, šalia pėsčiųjų Vilniaus alėjos ir raudonų plytų neogotikinės XX amžiaus pradžios bažnyčios, didžiųjų SPA centrų. Kaip atvesti vandenį ir elektrą, kaip privažiuoti sunkiajai technikai, netrukdyti aplinkinių gyventojų bei miesto svečių ramybės, kaip išsaugoti medžius? „Todėl labai džiaugiamės, kad susidorojome su iššūkiais, įgyvendinome užsibrėžtus tikslus ir sėkmingai pridavėme vilą „Sol“ valstybinei komisijai 2019 m. pabaigoje“, – pasakojo R. Baranauskas.

Viloje „Sol“ parduodami 42-86 kv. m dviejų, trijų kambarių apartamentai. Viršutiniame aukšte – erdvios, bene 30 kv. m terasos. Ramybe alsuojantis interjeras – orientuotas į išorę. Švari erdvė – interjero pagrindas. Interjeras sukurtas iš tvarių, gamtai draugiškų ir laikui nepavaldžių medžiagų. Grindys išklotos natūralaus ąžuolo parketlentėmis, pritaikytomis šildomoms grindims, akmens masės plytelės vonios kambariuose, natūralaus medžio lukštu padengtos vidaus ir lauko durys, ekologiškais dažais arba šiuolaikiškų raštų tapetais dekoruotos sienos. „Mūsų pirkėjai vertina apdailos medžiagų kokybę ir ilgaamžiškumą, ir nebesako: „Tegul šiuo metu bus taip, o po kelių metų pasikeisime“, – džiaugiasi klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Sigita Čepulienė.

Fasaduose sumontuoti trijų stiklų stiklo paketai su saulės kontrole apsaugos nuo šilumos nuostolių žiemos metu bei padės taupyti kondicionavimo kaštus vasarą. Erdvioje laiptinėje spalviškai ir stilistiškai susijungia dekoratyviniu tinku padengtos sienos, metaliniai turėklai bei akmens masės plytelėmis išklijuoti platūs laiptai. Įrengtas „Schindler“ liftas, kodinė laiptinės spyna.


Puiki galimybė pradžiuginti savo mylimus, artimus žmones, nustebinti draugus – padovanoti parduotuvės „Orhideja“ dovanų čekį!

Po visa „Saulės sonatos“ teritorija įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

Keturios natos – keturios vilos „Mi“, „Do“, „Fa“ ir „Sol“ jau skamba pačiame Druskininkų centre. Pirmuose aukštuose suprojektuotos komercinės paskirties patalpos – visos išparduotos. Jose įsikūrė meno, dailės, lino dirbinių, vyriškų ir moteriškų drabužių parduotuvės, grožio salonai. „Saulės sonatos“ komplekse galima rasti pasaulyje žinomų prekių ženklų, tokių kaip „Max Mara“, „Sothys“.

Prieš naujuosius, viloje „Sol“ duris atvėrė garsaus apatinio trikotažo parduotuvė „Orhideja“, turinti daugiau nei 170 parduotuvių bei atstovybių visame pasaulyje. Įmonės įkūrėjai jau visai netrukus švęs įmonės 30-etį apatinio trikotažo kūrimo ir gamybos srityje. Įmonė buvo apdovanota už naujas, pažangias technologijas bei aukščiausią gaminių kokybę Paryžiuje.

„Orhideja“ bus viena iš nedaugelio vietų Lietuvoje, kurioje klientai atras prancūziškais nėriniais dekoruotų rankų darbo gaminių ne tik išskirtinėms progoms ar dovanoms, bet ir kasdieniam naudojimui. Profesionalios parduotuvės konsultantės padės išsirinkti, o, esant poreikiui, – ir meniškai, šventiškai supakuos. Kaip sako parduotuvės atstovai, puiki galimybė pradžiuginti savo mylimus, artimus žmones, nustebinti draugus – padovanoti parduotuvės „Orhideja“ dovanų čekį!

Dar viena naujiena „Saulės sonatos“ klientams – persikėlėme į naują biurą, esantį antrame vilos „Sol“ aukšte. Biuro langai puikiai matomi, vaikštant Vilniaus alėja. Pasak S. Čepulienės, tai – jau penktas mūsų biuras, kuriame aptariami ne tik apartamentų įsigijimo sau, savo šeimai ar investicijoms klausimus, tačiau ir teikiamos interjero kūrimo paslaugos – nuo baldų iki tekstilės bei smulkių interjero detalių parinkimo.

Bendrovė „Prime Real Estate“ įkurta 1993 metais. Pradėjusi veiklą nekilnojamo turto konsultavimo ir tarpininkavimo srityje, nuo 2004 m. aktyviai užsiima nekilnojamojo turto plėtra gražiausiuose Lietuvos kurortuose. Bendrovė yra pasirinkusi siaurą ir konkrečią specializaciją – plėtoja integruotus, „iki-rakto“ įrengtus, gyvenamosios ir poilsio paskirties objektus bei kvartalus Neringoje, Druskininkuose ir Birštone.

„Saulės sonata“ projektas Druskininkuose „City24.lt“ konkurse yra pripažintas geriausiu 2008 m. antrųjų namų projektu Lietuvoje. Sėkmingai užbaigtas bendrovės „Vila Nova“ projektas Pervalkoje taip pat yra pelnęs geriausių antrųjų namų vardą 2007-aisias.

Apie projektą teiraukitės: Druskininkuose, V. Kudirkos g. 10D, vila „Sol“

Vilniuje, Konstitucijos pr. 7, verslo centras „Europa“ (29 aukštas)

www.saulessonata.lt

Tel.   +370 610 08989U