Padėkota originaliausių kalėdinio parko eglučių kūrėjams

Pirmadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas padėkojo originaliausių kalėdinių eglučių kūrėjams. Už labiausiai patikusią eglutę buvo galima balsuoti socialiniuose tinkluose, taip pat eglutes vertino specialiai tam sudaryta komisija.

Meras R. Malinauskas apdovanojimą įteikė daugiausia balsų socialiniuose sulaukusios A. Buragienės „Spalvingos dekoracijos Jūsų šventei – Druskininkuose“ eglutės kūrėjai/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

„Labai tikėjomės, kad šiais metais pavyks suorganizuoti kasmetį Padėkos vakarą, kuriame įvertiname Druskininkams labiausiai nusipelniusius žmones ir gražiausias iniciatyvas. Bet pandemija ir karantinas pakoregavo planus. Tikiuosi, kad kitąmet jau galėsime organizuoti tradicija tapusį renginį, susitikti gyvai ir pasidžiaugti nuveiktais darbais. Kadangi šventė neįvyko, noriu padėkoti visiems, kurie šiais metais savo kurtomis eglutėmis papuošėte Gydyklų parką – įspūdingos eglutės praskaidrino druskininkiečių šventes“, – sakė meras R. Malinauskas.

Apdovanojimas įteiktas daugiausia komisijos balsų pelniusiam G. Bocisui už jo juvelyrikos studijos kūrinį/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Socialiniuose tinkluose daugiausia palaikymo sulaukė A. Buragienės „Spalvingos dekoracijos Jūsų šventei – Druskininkuose“ sukurta eglutė, o komisija balsavo už Giedriaus Bociso juvelyrikos studijos kūrinį.