Padėkota Druskininkams už jaunimo integraciją į darbo rinką

Druskininkų Savivaldybė apdovanota už „Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką“ projektą. Šiais metais Užimtumo tarnyba mini darbo biržų sistemos sukūrimo 100-metį ir pirmus Užimtumo tarnybos veiklos metus. Šimtmečio proga organizuoja renginių ciklą, skirtą socialiniams partneriams. Praėjusį ketvirtadienį Klaipėdoje organizuotas vienas iš renginių – konferencija „Socialinės partnerystės vaidmuo užimtumui didinti“.


Druskininkų savivaldybei skirtą padėką atsiėmusi JUC direktorė A. Nedzinskienė: „Ir konferencijoje pristatyti pranešimai, Ir skirtos nominacijos bei įteiktos padėkos, darbas grupėse skatino mąstyti apie socialinės partnerystės svarbą.“/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Konferencija buvo skirta pristatyti gerąsias bendradarbiavimo patirtis didinant gyventojų užimtumą. Buvo diskutuojama apie naujas, efektyvias partnerių bendradarbiavimo formas, taip pat buvo apdovanoti socialinių iniciatyvų, labiausiai prisidėjusių didinant gyventojų užimtumą įvairiuose Lietuvos regionuose, įgyvendintojai. Konferencijoje dalyvavo įvairių socialinių partnerių atstovai, Druskininkų savivaldybei atstovavo Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė Aušra Nedzinskienė bei Užimtumo tarnybos centro Druskininkų skyriaus vedėja Danutė Naujalienė.

Konferencijos metu Druskininkų savivaldybė gavo padėką, kurią atsiėmė Druskininkų jaunimo užimtumo centro direktorė A. Nedzinskienė. „Konferencijos sėkmė yra ta, kad ir pristatyti pranešimai, ir skirtos nominacijos bei įteiktos padėkos, darbas grupėse skatino mąstyti, galvoti apie socialinės partnerystės svarbą ir reikalingumą“, – teigė A. Nedzinskienė.

Druskininkų savivaldybės iniciatyva įgyvendinta minėta jaunimo verslumo ugdymui ir integracijai į darbo rinką skirta programa pranoko lūkesčius ir kasmet sulaukia itin didelio jaunuolių ir darbdavių susidomėjimo. Jaunimo verslumo ugdymo ir integracijos į darbo rinką programa sėkmingai tęsiama ir šiemet skaičiuoja jau trečius metus. Įgyvendinant programą, Druskininkų savivaldybė finansuoja darbo užmokesčio dalį, o darbdaviai prisideda sumokėdami privalomas socialines įmokas. 2017 metais iš Savivaldybės biudžeto programai buvo skirta 109 tūkst. eurų, 2018 metais – 135 tūkst. eurų, 2019 metais buvo numatoma skirti taip pat 135 tūkst. eurų. Šių metų programa dar nesibaigė, įdarbinti jaunuoliai uždarbiaus ir rudens sezono metu.

Druskininkų  savivaldybės informacija