Kontrolės komitetas nagrinėjo ir daugiabučio gyventojų skundą

Į posėdį susirinkę Druskininkų savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto nariai sprendė ne tik organizacinius klausimus, bet ir nagrinėjo komitetui pateiktą gyventojų skundą. Posėdyje dalyvavo visi trys komiteto nariai, Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos savivaldybės kontrolierius Sigitas Valentukevičius.

Druskininkų savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto nariai sprendė ne tik organizacinius klausimus, bet ir nagrinėjo komitetui pateiktą gyventojų skundą/Laimučio Genio nuotrauka

Posėdžiui vadovavęs komiteto pirmininkas Donatas Mizaras ir S.Valentukevičius supažindino su praėjusių metų darbų ataskaita ir pristatė šių metų veiklos gaires. S.Valentukevičius pateikė tvirtinti Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos asignavimų planą 2020-iems metams.

Komiteto narys Antanas Balkė domėjosi, kada bus atliekamas Savivaldybės turto auditas. Komiteto narys, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius informavo, jog Savivaldybės turto auditas atliekamas šiuo metu, audito procese dalyvauja ir Valstybės kontrolė.

Komitetas nagrinėjo vieno daugiabučių gyventojų skundą dėl bendrovės „Druskininkų butų ūkis“ neva pateiktų nepagrįstų pasiūlymų dėl namo atnaujinimo. Komiteto posėdyje buvo pastebėta, kad namo gyventojai gali atsisakyti Druskininkų butų ūkio paslaugų ir rinktis kitą administratorių arba steigti bendriją.

Posėdyje buvo nuspręsta, kad Savivaldybė tarpininkaus Druskininkų butų ūkio ir daugiabučio namo atstovų susitikimui, kad būtų surastas abi puses tenkinantis sprendimas.

Druskininkų  savivaldybės informacija