Druskininkuose – Lietuvos Raudonojo Kryžiaus vizitas

Praėjusią savaitę Druskininkuose lankėsi Lietuvos Raudonojo kryžiaus Alytaus skyriaus vadovė Aldona Turauskytė su gausia savanorių komanda. Su svečiais susitiko Druskininkų savivaldybės vicemeras Linas Urmanavičius, Savivaldybės tarybos narys Jevgrafijus Samuchovas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Baranauskienė ir Jaunimo reikalų koordinatorė Korina Balkuvienė.

Susitikimo su Lietuvos Raudonojo kryžiaus Alytaus skyriaus atstovais metu kalbėta apie galimas veiklas Druskininkuose / Roberto Kisieliaus nuotrauka

„Susitikimas buvo naudingas visiems. Savivaldybės bendradarbiavimas su nevyriausybinėmis organizacijomis labai svarbus, rūpinantis žmonėmis. Pasidalijome iššūkiais, iškylančiais pagalbos ir savanorystės srityse, aptarėme galimas bendradarbiavimo formas“, – po susitikimo kalbėjo Druskininkų savivaldybės vicemeras L. Urmanavičius.

Lietuvos Raudonojo kryžiaus atstovai pristatė asociacijos veiklą, įgyvendinamas programas ir projektus. Pagrindinės organizacijos veiklos sritys – vienišų senjorų priežiūra, pagalba neįgaliems žmonėms ir jų šeimoms, mokymas teikti pirmąją pagalbą, humanitarinė pagalba pažeidžiamiausiems žmonėms Lietuvoje, pagalba pabėgėliams, prieglobsčio prašytojams bei migrantams.

Susitikimo metu kalbėta apie visuomenėje iškylančias vienišumo, priklausomybių problemas, aptartos galimos veiklos Druskininkuose. Lietuvos Raudonasis kryžius šiuo metu turi 16 skyrių skirtinguose Lietuvos miestuose. Tam, kad galėtų išplėsti savo veiklą ir į kitus miestus, asociacija ieško aktyvių žmonių ir kviečia prisijungti prie savo komandos savanorius.