Druskininkuose lankėsi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai

Praėjusią savaitę Druskininkuose lankėsi ir su Druskininkų savivaldybės vadovais bei vietos verslininkais susitiko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariai.

Druskininkų savivaldybės ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai aptarė verslo sąlygas Lietuvoje ir Dzūkijoje, aktyvų vietos verslo ir savivaldos bendradarbiavimą/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Verslo ir mokslo bendruomenės vadovus priėmęs miesto meras Ričardas Malinauskas pristatė kurortą, įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus.

Druskininkų savivaldybės ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai aptarė verslo sąlygas Lietuvoje ir Dzūkijoje, aktyvų vietos verslo ir savivaldos bendradarbiavimą, kuris duoda puikių rezultatų.

„Druskininkai yra puikus pavyzdys, kai aktyvus socialinių partnerių dialogas atneša naudos kiekvienam visuomenės atstovui“, – akcentavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius

Po susitikimo savivaldybėje Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai susitiko su Druskininkuose veikiančių įmonių atstovais. Su jais kalbėta apie pandemijos įtaką verslui, ateities perspektyvas ir planus.

Druskininkų  savivaldybės informacija