Druskininkuose lankėsi informacinio turo dalyviai iš Kazachstano

Pirmadienį Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas bei VšĮ „Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras“ direktorius Rimantas Palionis susitiko su žurnalistais iš Kazachstano.

Vilniaus ir Kazachstano sostines sujungus tiesioginiam skrydžiui, į Lietuvą atvyko informacinio turo dalyviai – žurnalistai iš Kazachstano. Informacinis turas organizuotas, bendradarbiaujant Lietuvos ambasadai Kazachstane bei skrydžius organizuojančiai įmonei, o jo tikslas – dešimties žiniasklaidos priemonių atstovams parodyti Lietuvą, jos gražiausias vietas, lankytinus objektus.

Lietuvos ambasados atstovo Andriaus Burbos lydimi informacinio turo po Lietuvą dalyviai pirmadienį lankėsi Druskininkuose. Susitikę su Savivaldybės meru R. Malinausku, jie negailėjo pagyrų kurortui. Žurnalistų manymu, savo jaukumu ir išpuoselėta aplinka Druskininkai tikrai sužavės čia apsilankyti nusprendusius Kazachstano gyventojus.

Kurortu bei jo sėkmės istorija susidomėję svečiai susitikimo metu klausinėjo apie miesto atgaivinimą, įgyvendintus projektus bei investicijas. R. Malinauskas svečiams pristatė pirmuosius įgyvendintus projektus Druskininkų mieste bei išspręstą sezoniškumo problemą. Savivaldybės meras svečiams pasakojo apie įgyvendinamus projektus, didžiuosius traukos objektus: visiems puikiai žinomą Druskininkų vandens parką, vienintelį visus metus veikiantį žiemos pramogų kompleksą Baltijos šalyse „Snow Areną“, ekologinius lynų keltuvus. Kalbėta apie viešąsias miesto erdves, parkus, dviračių takus bei kitus turistams svarbius objektus ir įdomias lankytinas vietas. Susitikimo metu taip pat aptarta turizmo plėtra bei investicijos.

Po susitikimo su Druskininkų savivaldybės meru žurnalistai iš Kazachstano lankėsi žiemos pramogų komplekse „Snow Arena“, sanatorijose, SPA centruose, Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centre AQUA ir kituose lankytinuose objektuose.

 

Parengta pagal Druskininkų  savivaldybės informaciją